Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

olimp ukr fil zast   Цього року факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П.Драгоманова втретє поспіль мав честь проводити ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, що тривав із 15 до 18 квітня 2019 року. Олімпіада зібрала 72 студенти-учасники із 38 класичних та педагогічних університетів не лише України, але й філологів-україністів з Сегедського університету (Угорщина), з яким у нашого факультету вже понад 20 років тривають дружні і плідні стосунки.

olimp ukr fil 1

   Урочисте відкриття олімпіади оголосив декан факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка, доктор філологічних наук, професор А. В. Висоцький, який передав учасникам теплі вітання від ректора НПУ імені М.П. Драгоманова, академіка НАПН України В. П. Андрущенка. Перемог та впевненості у своїх знаннях учасникам побажали члени журі, яке цього року представляли поважні науковці з різних університетів країни та вчені НАН України.

olimp ukr fil 2

    Випробування проходило в  два тури. 16.04 – з української літератури, а 17.04. – з української мови. Господарі підготували цікаву програму дозвілля для студентів-учасників. Так, у перший змагальний день до учасників завітав відомий письменник і видавець Іван Андрусяк, який не лише познайомив студентів із власною творчістю, але й розкрив поки що секрет для українського читача – він перший з українських дитячих письменників номінований на аналог Нобелівської премії в галузі дитячої літератури імені Андерсена.

olimp ukr fil 3

olimp ukr fil 4

    А 17 квітня відбулася екскурсія до музею видатних діячів української культури на виставку «Лесь Курбас. Березіль. З архіву Ірини Стешенко».

    Найочікуванішим був останній день олімпіади, адже усі: і учасники, і члени журі – чекали підведення остаточних підсумків та оголошення переможців.

  За рейтингом отриманих балів призові місця вибороли: Багай Тереза Ярославівна (Львівський національний університет імені Івана Франка), Смирнов Олександр Валентинович (Запорізький національний університет), Мельничук Наталія Володимирівна (Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука»), Тинкович Марія Віталіївна (Уманський державний педагогічний університет імені П. Тичини), Щербина Аліна Романівна (Херсонський державний університет) – ІІІ місце.

olimp ukr fil 5

   ІІ місце цього року посіла Мельник Ганна Григорівна (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського).

   Переможцем ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади 2018 – 2019 н.р. з української мови та літератури року стала студентка Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова  Ярошенко Мирослава Юріївна, яка набрала найбільшу кількість балів, здобувши І місце.

olimp ukr fil zast

    Щиро вітаємо переможців!

Прес-служба університету

   

Короткі новини

З Днем захисника України!

14 Z Dnem zahysnyka Ukrayiny    14 жовтня в Україні традиційно відзначають День захисника України, День українського козацтва, День створення УПА та християнське свято ­– день Покрови Пресвятої Богородиці. Цього дня у кожного з нас є можливість висловити вдячність тим, хто на передовій обороняє кордони нашої країни, та схилити голови в скорботі перед тими, хто віддав за це своє життя.

Детальніше...

ІІ З’ЇЗД КОРЕКЦІЙНИХ ПЕДАГОГІВ УКРАЇНИ

zjizd    Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у ІІ З’ЇЗДІ КОРЕКЦІЙНИХ ПЕДАГОГІВ УКРАЇНИ «Актуальні проблеми навчання та виховання дітей із особливими освітніми потребами в освітніх реаліях України»

  Захід, приурочений до 185-річчя Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова та 100-річчя факультету      спеціальної та інклюзивної освіти, відбудеться 7 листопада 2019 року на базі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (м. Київ).

Детальніше...

Міжнародна науково-практична конференція «Інновації та трансформації: концепції, проблеми, перспективи»

konf zast        17 жовтня 2019 року у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9, 2-й поверх, ауд. 238) відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Інновації та трансформації: концепції, проблеми, перспективи», присвячена 185-річчю університету.

Тематика конференції охоплює широке коло питань розвитку інноваційних підходів у формальній, неформальній, інформальній освіті:

Детальніше...

Школа Social лідерства - Student запрошує долучитися до курсу «Корпоративна соціальна відповідальність»

social leader 1 zast     1 жовтня 2019 року до «Школи Social лідерства – Student» (керівник Д.Д.Бибик) кафедри теорії та технології соціальної роботи корпусі НПУ імені М.П. Драгоманова завітала представниця 1+1 Media Production Аліна Марценюк. Вона презентувала студентам інформативні відео, що розкрили поняття «корпоративна соціальна відповідальність» і запропонувала платформу онлайн навчання – курс «Корпоративна соціальна відповідальність», де можна значно розширити свої погляди і навчитись будувати соціальний бізнес, знайти ідеї і мотивацію. Потужна Платформа онлайн навчання Impactorium допоможе студентам спеціальності «Соціальна робота. Соціальна педагогіка» дізнатися більше про Глобальні Цілі Сталого Розвитку та розпочати їх реалізацію через реальні великі та малі справи.

Детальніше...

ДО УВАГИ АСПІРАНТІВ!

rector aspir    Шановні аспіранти! Запрошуємо вас 11 жовтня 2019 року о 12.00 в ауд. 231 центрального корпусу імені М.П. Драгоманова (вул. Пирогова, 9) на зустріч із ректором університету Віктором Андрущенком, доктором філософських наук, професором, академіком АПН України, членом-кореспондентом НАН України, заслуженим діячем науки і техніки України.

 

Пресслужба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 1233 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід