Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

philos zast    У межах Тижня філософії «Майбутнє філософської освіти в Європі: виклики та перспективи» у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова 14 травня 2019 року відбулася презентація книги ректора НПУ імені М.П. Драгоманова В.П. Андрущенка «Проста розмова про вічне» та Круглий стіл «Філософія у формуванні духовної єдності Європи».

philos 1

     «Проста розмова про вічне» – книга, де згадано про кожного друга, товариша та колегу, поряд і у взаємодії з якими  торував свій шлях Віктор Петрович від народження і до ректорства в університеті. Від філософії дружби до філософії єднання народів і націй – таким  переходом розпочався круглий стіл «Філософія у формуванні духовної єдності Європи». Ректор НПУ імені М. П. Драгоманова Віктор Андрущенко підкреслив, що студент є основою будь-якого університету, а тому розвиток філософії у напрямку духовного єднання народів напряму залежить від того, як ми сформуємо його особистість, його філософія освіти має ґрунтуватися на тих принципах і засадах, які спонукатимуть до продуктивного розвитку країн європейського, а зрештою, і всього світового простору.

    Відкрили засідання круглого столу доповіді доктора економічних наук, віце-президента НАН України Сергія Івановича Пирожкова та доктора філософських наук, президента НАПН України  Василя Григоровича Кременя.

philos 4

     Серед учасників заходу – представники Німеччини (почесний професор у галузі зв’язків з громадськістю (PR) та комунікації, почесний професор НПУ імені М.П. Драгоманова, член Наглядової ради університету Морітц Гунцінгер), Білорусі (ректор Білоруського державного педагогічного університету імені Максима Танка Олександр Іванович Жук; начальник Центру розвитку педагогічної освіти Білоруського державного педагогічного університету імені Максима Танка Олександра Валентинівна Позняк; професор Білоруського державного університету Анатолій Ізотович Зеленков), Греції (доцент Університету Яніни та  Вищої школи педагогічної та технологічної освіти, Директор Центру стратегічних досліджень політичного аналізу Еліопулос Панос), Польщі (ректор Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської у Варшаві Стефан Квятковські; завідувач кафедрою методології та педагогічної майстерності Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської у Варшаві Ян Лащик; директор Інституту педагогіки Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської Франтішек Шльосек), Молдови (ректор Кишинівського педагогічного університету імені Іона Крянге Ніколає Кікуш), Румунії (заступник декана факультету політичних наук, філософії та комунікаційних наук Університету Тімішоарський західний університет Мезарош Клаудіу), а також науковці та ректори провідних закладів вищої освіти України.

philos 2

philis 7

philos 6

    До дискусії долучилися директор Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України Анатолій Миколайович Єрмоленко, а також декан філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Анатолій Євгенович Конверський та професор Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України і НПУ імені М.П. Драгоманова Назіп Віленович Хамітов.

philos 5

Прес-служба університету

   

Короткі новини

З Днем захисника України!

14 Z Dnem zahysnyka Ukrayiny    14 жовтня в Україні традиційно відзначають День захисника України, День українського козацтва, День створення УПА та християнське свято ­– день Покрови Пресвятої Богородиці. Цього дня у кожного з нас є можливість висловити вдячність тим, хто на передовій обороняє кордони нашої країни, та схилити голови в скорботі перед тими, хто віддав за це своє життя.

Детальніше...

ІІ З’ЇЗД КОРЕКЦІЙНИХ ПЕДАГОГІВ УКРАЇНИ

zjizd    Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у ІІ З’ЇЗДІ КОРЕКЦІЙНИХ ПЕДАГОГІВ УКРАЇНИ «Актуальні проблеми навчання та виховання дітей із особливими освітніми потребами в освітніх реаліях України»

  Захід, приурочений до 185-річчя Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова та 100-річчя факультету      спеціальної та інклюзивної освіти, відбудеться 7 листопада 2019 року на базі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (м. Київ).

Детальніше...

Міжнародна науково-практична конференція «Інновації та трансформації: концепції, проблеми, перспективи»

konf zast        17 жовтня 2019 року у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9, 2-й поверх, ауд. 238) відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Інновації та трансформації: концепції, проблеми, перспективи», присвячена 185-річчю університету.

Тематика конференції охоплює широке коло питань розвитку інноваційних підходів у формальній, неформальній, інформальній освіті:

Детальніше...

Школа Social лідерства - Student запрошує долучитися до курсу «Корпоративна соціальна відповідальність»

social leader 1 zast     1 жовтня 2019 року до «Школи Social лідерства – Student» (керівник Д.Д.Бибик) кафедри теорії та технології соціальної роботи корпусі НПУ імені М.П. Драгоманова завітала представниця 1+1 Media Production Аліна Марценюк. Вона презентувала студентам інформативні відео, що розкрили поняття «корпоративна соціальна відповідальність» і запропонувала платформу онлайн навчання – курс «Корпоративна соціальна відповідальність», де можна значно розширити свої погляди і навчитись будувати соціальний бізнес, знайти ідеї і мотивацію. Потужна Платформа онлайн навчання Impactorium допоможе студентам спеціальності «Соціальна робота. Соціальна педагогіка» дізнатися більше про Глобальні Цілі Сталого Розвитку та розпочати їх реалізацію через реальні великі та малі справи.

Детальніше...

ДО УВАГИ АСПІРАНТІВ!

rector aspir    Шановні аспіранти! Запрошуємо вас 11 жовтня 2019 року о 12.00 в ауд. 231 центрального корпусу імені М.П. Драгоманова (вул. Пирогова, 9) на зустріч із ректором університету Віктором Андрущенком, доктором філософських наук, професором, академіком АПН України, членом-кореспондентом НАН України, заслуженим діячем науки і техніки України.

 

Пресслужба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 1005 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід