Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

philos zast    У межах Тижня філософії «Майбутнє філософської освіти в Європі: виклики та перспективи» у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова 14 травня 2019 року відбулася презентація книги ректора НПУ імені М.П. Драгоманова В.П. Андрущенка «Проста розмова про вічне» та Круглий стіл «Філософія у формуванні духовної єдності Європи».

philos 1

     «Проста розмова про вічне» – книга, де згадано про кожного друга, товариша та колегу, поряд і у взаємодії з якими  торував свій шлях Віктор Петрович від народження і до ректорства в університеті. Від філософії дружби до філософії єднання народів і націй – таким  переходом розпочався круглий стіл «Філософія у формуванні духовної єдності Європи». Ректор НПУ імені М. П. Драгоманова Віктор Андрущенко підкреслив, що студент є основою будь-якого університету, а тому розвиток філософії у напрямку духовного єднання народів напряму залежить від того, як ми сформуємо його особистість, його філософія освіти має ґрунтуватися на тих принципах і засадах, які спонукатимуть до продуктивного розвитку країн європейського, а зрештою, і всього світового простору.

    Відкрили засідання круглого столу доповіді доктора економічних наук, віце-президента НАН України Сергія Івановича Пирожкова та доктора філософських наук, президента НАПН України  Василя Григоровича Кременя.

philos 4

     Серед учасників заходу – представники Німеччини (почесний професор у галузі зв’язків з громадськістю (PR) та комунікації, почесний професор НПУ імені М.П. Драгоманова, член Наглядової ради університету Морітц Гунцінгер), Білорусі (ректор Білоруського державного педагогічного університету імені Максима Танка Олександр Іванович Жук; начальник Центру розвитку педагогічної освіти Білоруського державного педагогічного університету імені Максима Танка Олександра Валентинівна Позняк; професор Білоруського державного університету Анатолій Ізотович Зеленков), Греції (доцент Університету Яніни та  Вищої школи педагогічної та технологічної освіти, Директор Центру стратегічних досліджень політичного аналізу Еліопулос Панос), Польщі (ректор Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської у Варшаві Стефан Квятковські; завідувач кафедрою методології та педагогічної майстерності Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської у Варшаві Ян Лащик; директор Інституту педагогіки Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської Франтішек Шльосек), Молдови (ректор Кишинівського педагогічного університету імені Іона Крянге Ніколає Кікуш), Румунії (заступник декана факультету політичних наук, філософії та комунікаційних наук Університету Тімішоарський західний університет Мезарош Клаудіу), а також науковці та ректори провідних закладів вищої освіти України.

philos 2

philis 7

philos 6

    До дискусії долучилися директор Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України Анатолій Миколайович Єрмоленко, а також декан філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Анатолій Євгенович Конверський та професор Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України і НПУ імені М.П. Драгоманова Назіп Віленович Хамітов.

philos 5

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Запрошуємо на концерт «Під Покровою твоєю, Богородице...»

    konz zastЩиро запрошуємо Вас на концерт «Під Покровою твоєю, Богородице...», який відбудеться 23 жовтня 2019 року о 18:00 в Патріаршому соборі УГКЦ (вул. Микільсько-Слобідська, 5, метро Лівобережна, біля Експоцентру). 

      Концерт вже став традиційним і проходить щороку, але саме цього року він приурочений також до визначної дати – 185-річчю від заснування нашого університету.

      Вхід, як завжди, вільний, а програма цікава й насичена. Тож ласкаво просимо!

Деталі на https://www.facebook.com/events/428794407780875/

Пресслужба університету 

Лабораторія інтелектуального розвитку в НПУ імені М.П. Драгоманова

    lab zastЗапрошуємо всіх зацікавлених учнів 5-6 класів м. Києва та області взяти участь у роботі Лабораторії інтелектуального розвитку. Заняття будуть проводитися у формі гуртків з математики, фізики та астрономії, інформатики та роботехніки, де діти отримають цікаві та корисні експериментальні знання.

Детальніше...

Оголошено конкурс на заміщення посад науково-педагогічних працівників

ogoloshennya 1    На виконання вимог п. 11 ст. 55 Закону України “Про вищу освіту”,   п.п. 4.11.3, 5.2, 5.3 статуту Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова оголошується конкурс на заміщення посад науково-педагогічних працівників:

Факультет політології та права

Кафедра теорії та історії держави і права

Професор – 1, старший викладач – 0,25

Кафедра правознавства та галузевих юридичних дисциплін

Завідувач кафедри; професор – 2, доцент – 0,5, старший викладач – 0,75

Детальніше...

Прохання підтримати екологічну ініціативу стосовно НПП Синевир

NPP Synevir   7 жовтня 2019 року стартував Проєкт очищення Національного природного парку Синевир. Але для того, аби він переміг і виграв грант для реалізації і втілення в життя, необхідно проголосувати. Голосування триватиме до 21 жовтня 2019 року.

   На кошти, виграні в гранті, будуть встановлені по периметру парку смітники, територія озера та саме озеро будуть прибрані. І що не менш важливо, встановлені туалети.

Детальніше...

«Dragomanov StartUp Club» почав свою роботу

     startup zast 1Під час відкриття нового сезону 1 жовтня 2019 року підприємницький клуб НПУ продемонстрував програму своєї роботи на наступний рік, що складається з більш ніж 30 заходів. Зокрема, буде проведено три міні-тренінги з таких ключових напрямків:

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 284 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід