Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

philos zast    У межах Тижня філософії «Майбутнє філософської освіти в Європі: виклики та перспективи» у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова 14 травня 2019 року відбулася презентація книги ректора НПУ імені М.П. Драгоманова В.П. Андрущенка «Проста розмова про вічне» та Круглий стіл «Філософія у формуванні духовної єдності Європи».

philos 1

     «Проста розмова про вічне» – книга, де згадано про кожного друга, товариша та колегу, поряд і у взаємодії з якими  торував свій шлях Віктор Петрович від народження і до ректорства в університеті. Від філософії дружби до філософії єднання народів і націй – таким  переходом розпочався круглий стіл «Філософія у формуванні духовної єдності Європи». Ректор НПУ імені М. П. Драгоманова Віктор Андрущенко підкреслив, що студент є основою будь-якого університету, а тому розвиток філософії у напрямку духовного єднання народів напряму залежить від того, як ми сформуємо його особистість, його філософія освіти має ґрунтуватися на тих принципах і засадах, які спонукатимуть до продуктивного розвитку країн європейського, а зрештою, і всього світового простору.

    Відкрили засідання круглого столу доповіді доктора економічних наук, віце-президента НАН України Сергія Івановича Пирожкова та доктора філософських наук, президента НАПН України  Василя Григоровича Кременя.

philos 4

     Серед учасників заходу – представники Німеччини (почесний професор у галузі зв’язків з громадськістю (PR) та комунікації, почесний професор НПУ імені М.П. Драгоманова, член Наглядової ради університету Морітц Гунцінгер), Білорусі (ректор Білоруського державного педагогічного університету імені Максима Танка Олександр Іванович Жук; начальник Центру розвитку педагогічної освіти Білоруського державного педагогічного університету імені Максима Танка Олександра Валентинівна Позняк; професор Білоруського державного університету Анатолій Ізотович Зеленков), Греції (доцент Університету Яніни та  Вищої школи педагогічної та технологічної освіти, Директор Центру стратегічних досліджень політичного аналізу Еліопулос Панос), Польщі (ректор Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської у Варшаві Стефан Квятковські; завідувач кафедрою методології та педагогічної майстерності Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської у Варшаві Ян Лащик; директор Інституту педагогіки Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської Франтішек Шльосек), Молдови (ректор Кишинівського педагогічного університету імені Іона Крянге Ніколає Кікуш), Румунії (заступник декана факультету політичних наук, філософії та комунікаційних наук Університету Тімішоарський західний університет Мезарош Клаудіу), а також науковці та ректори провідних закладів вищої освіти України.

philos 2

philis 7

philos 6

    До дискусії долучилися директор Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України Анатолій Миколайович Єрмоленко, а також декан філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Анатолій Євгенович Конверський та професор Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України і НПУ імені М.П. Драгоманова Назіп Віленович Хамітов.

philos 5

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Шановні вступники! Розпочалась реєстрація на творчі конкурси!!!

vstup     З 01 по 10 липня 2019 року для вступників, що братимуть участь у конкурсному відборі на навчання за кошти державного бюджету за спеціальностями 017 Фізична культура і спорт, 022 Дизайн, 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, 024 Хореографія, 025 Музичне мистецтво в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова будуть проходити ТВОРЧІ КОНКУРСИ відповідно до погодженого Міністерством освіти і науки України графіку. Деталі на http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/tvorchi-konkursy

    Реєстрація на творчі конкурси буде тривати з 17 червня по 01 липня 2019 року (м. Київ, вул. Пирогова, 9, каб. 131). 

Детальніше...

Запрошуємо на лекцію «Світ ідей Платона і математика»

platon   Шановні колеги! Запрошуємо викладачів, студентів, аспірантів та всіх зацікавлених відвідати лекцію «Світ ідей Платона і математика», яка відбудеться 30 травня 2019 року 0 12.30 в ауд. 238 центрального корпусу (вул. Пирогова, 9). Лектор – директор Міждисциплінарного центру дослідження складних систем НПУ імені М.П. Драгоманова, доктор фізико-математичних наук, професор Юрій Григорович Кондратьєв.

     Чекаємо вас на лекції!

Прес-служба університету

Запрошуємо до участі в роботі круглого столу

kruglyy stil    Шановні колеги! Запрошуємо науковців, викладачів, студентів, аспірантів до участі в роботі круглого столу на тему «Інноваційні підходи до організації освітнього процесу» 29 травня об 11.00. в ауд. 238 (зал засідань ректорату), за участю директора Тбіліського інституту міжнародних відносин Олександра Русетського.

Контактний телефон для інформації: 234 37 60

 

Відділ міжнародного співробітництва

Вітаємо з перемогою!

doshkilna 1   22-24 травня 2019 року в натхненній атмосфері Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди за участі потужної команди високопрофесійного журі відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 012 «Дошкільна освіта». Серед студентів освітнього рівня бакалавр  (54 учасника)  перше місце виборола студентка IV курсу Юлія Коваль, підтвердивши високий рівень драгоманівської школи підготовки фахівців для системи дошкільної освіти.

Детальніше...

Шановні студенти, запрошуємо долучитися до опитувань!

ureport ukr 520   ЮНІСЕФ впроваджує в Україні глобальний молодіжний проект  U-Report. Це швидкі опитування через безкоштовні СМС або Твітер, які дозволяють дізнатись думку молоді щодо важливих суспільних питань.

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Підготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 429 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід