Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

portret000     Шевченківські дні вже традиційно не оминули й нашого університету. Студенти різних факультетів взяли участь, організували та провели низку заходів, присвячених 205-й річниці від Дня народження Великого Кобзаря.

    Зокрема, оригінально відзначили цю дату на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка: кафедра української літератури організувала поетичний батл «Шевченко без кожуха», де всі охочі могли продекламувати поезію Тараса Григоровича, а також прочитати власні твори про Великого поета. Тим часом, студенти факультету провели свій #Шевchen_llange – конкурс відеодекламації віршів Кобзаря з публікацією в соцмережах.

taras205 1   На факультеті педагогіки та психології студенти спеціальності «Образотвоче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» вшанували пам'ять великого Кобзаря своєю творчістю: ілюстраціями до творів Тараса Григоровича та майстерними мовними коментарями під час їх презентації аудиторії.

taras205 3    Студенти факультету соціально-економічної освіти тут дещо розділилися. Частина відзначила ці дні більш традиційно, проте не менш цікаво: разом з друзями із факультету психології вони взяли участь у круглому столі, присвяченому 205 річниці з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка, який проходив у Національному музеї історії України.

taras205 2     А ще одна частина студентів цього факультету разом із представниками факультету менеджменту освіти і науки вирішили познайомитися з іншим Шевченком, без вусів та шапки. Тому залюбки відвідали гала-концерт цьогорічного конкурсу Ше.Пісня, що відбувся в колонній залі КМДА та проходив під егідою Всеукраїнського фестивалю Тараса Шевченка «Ше.Fest». Там студенти змогли сповна насолодитися піснями на слова Кобзаря в обробці сучасних музикантів, а також продекламувати вірші поета й навіть отримати за це подаруночки.

taras205 4     Любимо й шануємо творчість та постать Тараса Григоровича, а тому радо відзначаємо шевченківські дні, щороку вигадуючи для цього щось нове, сучасне та цікаве.

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Запрошуємо на концерт «Під Покровою твоєю, Богородице...»

    konz zastЩиро запрошуємо Вас на концерт «Під Покровою твоєю, Богородице...», який відбудеться 23 жовтня 2019 року о 18:00 в Патріаршому соборі УГКЦ (вул. Микільсько-Слобідська, 5, метро Лівобережна, біля Експоцентру). 

      Концерт вже став традиційним і проходить щороку, але саме цього року він приурочений також до визначної дати – 185-річчю від заснування нашого університету.

      Вхід, як завжди, вільний, а програма цікава й насичена. Тож ласкаво просимо!

Деталі на https://www.facebook.com/events/428794407780875/

Пресслужба університету 

Лабораторія інтелектуального розвитку в НПУ імені М.П. Драгоманова

    lab zastЗапрошуємо всіх зацікавлених учнів 5-6 класів м. Києва та області взяти участь у роботі Лабораторії інтелектуального розвитку. Заняття будуть проводитися у формі гуртків з математики, фізики та астрономії, інформатики та роботехніки, де діти отримають цікаві та корисні експериментальні знання.

Детальніше...

Оголошено конкурс на заміщення посад науково-педагогічних працівників

ogoloshennya 1    На виконання вимог п. 11 ст. 55 Закону України “Про вищу освіту”,   п.п. 4.11.3, 5.2, 5.3 статуту Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова оголошується конкурс на заміщення посад науково-педагогічних працівників:

Факультет політології та права

Кафедра теорії та історії держави і права

Професор – 1, старший викладач – 0,25

Кафедра правознавства та галузевих юридичних дисциплін

Завідувач кафедри; професор – 2, доцент – 0,5, старший викладач – 0,75

Детальніше...

Прохання підтримати екологічну ініціативу стосовно НПП Синевир

NPP Synevir   7 жовтня 2019 року стартував Проєкт очищення Національного природного парку Синевир. Але для того, аби він переміг і виграв грант для реалізації і втілення в життя, необхідно проголосувати. Голосування триватиме до 21 жовтня 2019 року.

   На кошти, виграні в гранті, будуть встановлені по периметру парку смітники, територія озера та саме озеро будуть прибрані. І що не менш важливо, встановлені туалети.

Детальніше...

«Dragomanov StartUp Club» почав свою роботу

     startup zast 1Під час відкриття нового сезону 1 жовтня 2019 року підприємницький клуб НПУ продемонстрував програму своєї роботи на наступний рік, що складається з більш ніж 30 заходів. Зокрема, буде проведено три міні-тренінги з таких ключових напрямків:

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 658 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід