Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

epif zast   Блаженніший митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Православної церкви України Епіфаній став почесним доктором Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Церемонія вручення диплома та академічної мантії відбулась 7 березня 2019 року на урочистому засіданні Вченої ради університету.

epif 1   На урочистості завітали третій Президент України, голова Наглядової ради університету Віктор Ющенко, ректор Київської православної богословської академії, випускник нашого університету Олександр Трофимлюк, український політик та підприємець Олексій Івченко, український учений, релігієзнавець, народний депутат України Віктор Єленський та багато інших почесних гостей. 

epif 2

   На початку засідання ректор університету професор Віктор Андрущенко представив гостям здобутки та перемоги Драгоманівської родини як лідера серед педагогічних закладів вищої освіти України, зазначивши, що хоч і йдемо ми всі різними шляхами, проте рухаємося все ж до однієї істини. Цією істиною є Людина, яка зростає і формується як Особистість, такими є наші студенти, а вони у нас – найкращі!

epif 2a

    Віктор Ющенко відзначив: «Для нашого університету є великою честю, коли до імені почесних, достойних умів нашої нації сьогодні додається ім’я Блаженнішого Епіфанія. Це було мудрим рішенням запросити до кола почесних докторів таку людину».

epif 3

  Проректор університету професор Григорій Торбін виголосив рішення Вченої ради, відзначивши внесок почесного гостя у виховання в молоді любові до рідної держави і народу, в духовний розвиток студентства. 

epif 4

   Після чого відбувся кульмінаційний момент заходу – митрополиту Епіфанію одягнули академічну мантію та вручили диплом почесного доктора НПУ імені М.П. Драгоманова.

epif 5

   Почесний доктор НПУ імені М. П. Драгоманова Блаженніший митрополит Київський і всієї України Епіфаній у своїй промові висловив щиру вдячність усім членам Вченої ради за таке високе звання і за цю велику честь. Митрополит Епіфаній згадав про давню історію української православної церкви та зазначив, що перші кроки до її незалежності було зроблено ще майже тисячу років тому, в часи Ярослава Мудрого, тому те, що відбувається зараз, є цілком закономірним.

epif 6

   Привітав новоспеченого почесного доктора проректор університету професор Ігор Вєтров, який зазначив, що вчителя та священнослужителя об’єднує слово як Божий дар, як засіб мистецького освоєння світу, як інструмент впливу. Ігор Георгійович наголосив, що на посаді ректора Київської православної богословської академії максимально виявилися здібності митрополита Епіфанія як керівника та педагога, співпраця з нашим університетом розширила простір для різноманітних досліджень, а тому, завершуючи, проректор сказав просто: «άξιος – достойний».

epif 7

   Вишуканості та ще більшої урочистості події надало музичне привітання почесному доктору у виконанні Національного заслуженого академічного українського народного хору імені Григорія Верьовки.

epif 8

epif 10

epif 9

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Шановні вступники! Розпочалась реєстрація на творчі конкурси!!!

vstup     З 01 по 10 липня 2019 року для вступників, що братимуть участь у конкурсному відборі на навчання за кошти державного бюджету за спеціальностями 017 Фізична культура і спорт, 022 Дизайн, 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, 024 Хореографія, 025 Музичне мистецтво в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова будуть проходити ТВОРЧІ КОНКУРСИ відповідно до погодженого Міністерством освіти і науки України графіку. Деталі на http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/tvorchi-konkursy

    Реєстрація на творчі конкурси буде тривати з 17 червня по 01 липня 2019 року (м. Київ, вул. Пирогова, 9, каб. 131). 

Детальніше...

Запрошуємо на лекцію «Світ ідей Платона і математика»

platon   Шановні колеги! Запрошуємо викладачів, студентів, аспірантів та всіх зацікавлених відвідати лекцію «Світ ідей Платона і математика», яка відбудеться 30 травня 2019 року 0 12.30 в ауд. 238 центрального корпусу (вул. Пирогова, 9). Лектор – директор Міждисциплінарного центру дослідження складних систем НПУ імені М.П. Драгоманова, доктор фізико-математичних наук, професор Юрій Григорович Кондратьєв.

     Чекаємо вас на лекції!

Прес-служба університету

Запрошуємо до участі в роботі круглого столу

kruglyy stil    Шановні колеги! Запрошуємо науковців, викладачів, студентів, аспірантів до участі в роботі круглого столу на тему «Інноваційні підходи до організації освітнього процесу» 29 травня об 11.00. в ауд. 238 (зал засідань ректорату), за участю директора Тбіліського інституту міжнародних відносин Олександра Русетського.

Контактний телефон для інформації: 234 37 60

 

Відділ міжнародного співробітництва

Вітаємо з перемогою!

doshkilna 1   22-24 травня 2019 року в натхненній атмосфері Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди за участі потужної команди високопрофесійного журі відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 012 «Дошкільна освіта». Серед студентів освітнього рівня бакалавр  (54 учасника)  перше місце виборола студентка IV курсу Юлія Коваль, підтвердивши високий рівень драгоманівської школи підготовки фахівців для системи дошкільної освіти.

Детальніше...

Шановні студенти, запрошуємо долучитися до опитувань!

ureport ukr 520   ЮНІСЕФ впроваджує в Україні глобальний молодіжний проект  U-Report. Це швидкі опитування через безкоштовні СМС або Твітер, які дозволяють дізнатись думку молоді щодо важливих суспільних питань.

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Підготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 580 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід