Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

vchenarada zast  28 лютого 2019 року відбулася Вчена рада Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

     На початку засідання ректор Віктор Андруущенко нагородив подяками студентів та вручив контракти на продовження терміну роботи викладачам університету.

vchenarada 1vchenarada 2     Віктор Петрович зазначив: "Велич університету залежить від людей, які в ньому працюють. А Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова прославляють відомі як в Україні, так і у всьому світі люди, адже у нас працюють Герої України, народні артисти, майстри спорту, художні керівники знаменитих колективів, таких як Національний заслужений академічний ансамбль танцю України ім. П. Вірського - Мирослав Вантух та  Національний заслужений академічний український народний хор України ім. Г. Верьовки - Зеновій Корінець. Ми вдячні і ми пишаємося, що маємо змогу працювати з ними".

vchenarada 3    Після такого урочистого вступу рада перейшла до обговорення основних питань порядку денного, зокрема щодо стану і перспектив розвитку системи підготовки фахівців професійної та технологічної освіти, щодо підсумків фінансово-економічної діяльності університету за 2018 рік, а також щодо виконання рішень Вченої ради університету. Заслухавши та обговоривши доповідь декана інженерно-педагогічного факультету професора Д. Е. Кільдерова та голови робочої групи професора В. О. Швеця, Вченою радою було відзначено, що факультет якісно проводить освітню та наукову діяльність з підготовки висококваліфікованих фахівців та молодих науковців, розроблює та впроваджує в навчальний процес широкий спектр освітньо-професійних програм для різних спеціальностей, а тому було прийнято рішення щодо розробки програми оновлення та поповнення інформаційного та матеріально-технічного оснащення наявних майстерень та лабораторій для забезпечення якісної підготовки фахівців технологічної та професійної освіти на усьому спектрі спеціальностей. Окрім того, на факультеті планується оновлення інформаційних пакетів ЄКТС, а також посилено міжнародне наукове, науково-технічне та освітнє співробітництво з університетами-партнерами, підприємствами, установами, організаціями, фондами.

vchenarada 4     Головний бухгалтер НПУ імені М. П. Драгоманова Лідія Ярославська виступила з підсумковою доповіддю, у якій зробила акцент на основних моментах фінансово-економічної діяльності університету у 2018 році.

vchenarada 5     На засідання завітав український громадсько-політичний діяч, правозахисник, педагог, народний депутат України Олег Степанович Барна. Гість відзначив важливість функціонування нашого університету, адже тут виховується цвіт нації, еліта, за якою майбутнє. 

vchenarada 6     Олег Степанович поділився своїми поглядами на виховання дітей, а також відзначив діяльність завідувача кафедри теоретичних основ інформатики професора М. І. Жалдака, який, за словами політика, не лише розвинув вивчення такої науки, як інформатика, на теренах України, але й зробив свій внесок у становлення його як особистості також.

vchenarada 7vchenarada 8Прес-служба університету

   

Короткі новини

Запрошуємо на концерт «Під Покровою твоєю, Богородице...»

    konz zastЩиро запрошуємо Вас на концерт «Під Покровою твоєю, Богородице...», який відбудеться 23 жовтня 2019 року о 18:00 в Патріаршому соборі УГКЦ (вул. Микільсько-Слобідська, 5, метро Лівобережна, біля Експоцентру). 

      Концерт вже став традиційним і проходить щороку, але саме цього року він приурочений також до визначної дати – 185-річчю від заснування нашого університету.

      Вхід, як завжди, вільний, а програма цікава й насичена. Тож ласкаво просимо!

Деталі на https://www.facebook.com/events/428794407780875/

Пресслужба університету 

Лабораторія інтелектуального розвитку в НПУ імені М.П. Драгоманова

    lab zastЗапрошуємо всіх зацікавлених учнів 5-6 класів м. Києва та області взяти участь у роботі Лабораторії інтелектуального розвитку. Заняття будуть проводитися у формі гуртків з математики, фізики та астрономії, інформатики та роботехніки, де діти отримають цікаві та корисні експериментальні знання.

Детальніше...

Оголошено конкурс на заміщення посад науково-педагогічних працівників

ogoloshennya 1    На виконання вимог п. 11 ст. 55 Закону України “Про вищу освіту”,   п.п. 4.11.3, 5.2, 5.3 статуту Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова оголошується конкурс на заміщення посад науково-педагогічних працівників:

Факультет політології та права

Кафедра теорії та історії держави і права

Професор – 1, старший викладач – 0,25

Кафедра правознавства та галузевих юридичних дисциплін

Завідувач кафедри; професор – 2, доцент – 0,5, старший викладач – 0,75

Детальніше...

Прохання підтримати екологічну ініціативу стосовно НПП Синевир

NPP Synevir   7 жовтня 2019 року стартував Проєкт очищення Національного природного парку Синевир. Але для того, аби він переміг і виграв грант для реалізації і втілення в життя, необхідно проголосувати. Голосування триватиме до 21 жовтня 2019 року.

   На кошти, виграні в гранті, будуть встановлені по периметру парку смітники, територія озера та саме озеро будуть прибрані. І що не менш важливо, встановлені туалети.

Детальніше...

«Dragomanov StartUp Club» почав свою роботу

     startup zast 1Під час відкриття нового сезону 1 жовтня 2019 року підприємницький клуб НПУ продемонстрував програму своєї роботи на наступний рік, що складається з більш ніж 30 заходів. Зокрема, буде проведено три міні-тренінги з таких ключових напрямків:

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 642 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід