Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

pochesnyi zast  До когорти почесних професорів нашого університету увійшов видатний біохімік, американський професор з Державного університету штату Нью-Йорк в Онеонті Михайло Калинський. На урочистому засіданні Вченої ради Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова 14 лютого 2019 року йому було вручено академічну мантію та диплом почесного професора.

pochesnyi 1

    Ректор університету професор Віктор Андрущенко познайомив американських гостей з університетом, його науковими школами та видатними науковцями, почесними професорами та докторами, відзначив високу якість освітніх послуг, яку забезпечує професорсько-викладацький склад університету, зауважив, що студенти-драгоманівці – творчі, активні, відповідальні, патріотичні і креативні особистості. І колектив Драгоманівського університету радо прийме ще одного члена до своєї великої родини, аби люди, які працюють за кордоном, активно підтримували українське суспільство, допомагали в розбудові діаспори та підтримували українську людність, яка живе на території України.

pochesnyi 2     У своїй промові Михайло Калинський подякував за надану можливість та підкреслив особисту значущість цієї відзнаки для нього, а також відзначив, що в НПУ імені М. П. Драгоманова сформована національна еліта, ядро нації, без якої не може існувати успішна держава. «Ви сформували єдність навчання й наукової діяльності як один із золотих принципів і зосередились саме на проблемах розвитку демократичної держави», – зазначив почесний професор. 

pochesnyi 3     

    Привітав пана Михайла декан факультету політології та права Богдан Андрусишин, позитивно відзначивши ту діяльність, яку він проводить як співпрацю, яку повинні робити і роблять представники української діаспори чи українського етносу, що розсіяний по світу, оскільки він є членом Наукового товариства імені Т. Г. Шевченка. Михайло Іванович опублікував близько 200 наукових праць, які отримали позитивні відгуки в Америці та Європі, та здійснив значний внесок у розвиток біологічної науки.

pochesnyi 4     Відчуття урочистості заходу надавало неповторне виконання  музичних композицій Національним заслуженим академічним народним хором України імені Григорія Верьовки під керівництвом Зеновія Корінця.

pochesnyi 5Прес-служба університету

   

Короткі новини

Запрошуємо на лекцію «Світ ідей Платона і математика»

platon   Шановні колеги! Запрошуємо викладачів, студентів, аспірантів та всіх зацікавлених відвідати лекцію «Світ ідей Платона і математика», яка відбудеться 30 травня 2019 року 0 12.30 в ауд. 238 центрального корпусу (вул. Пирогова, 9). Лектор – директор Міждисциплінарного центру дослідження складних систем НПУ імені М.П. Драгоманова, доктор фізико-математичних наук, професор Юрій Григорович Кондратьєв.

     Чекаємо вас на лекції!

Прес-служба університету

Запрошуємо до участі в роботі круглого столу

kruglyy stil    Шановні колеги! Запрошуємо науковців, викладачів, студентів, аспірантів до участі в роботі круглого столу на тему «Інноваційні підходи до організації освітнього процесу» 29 травня об 11.00. в ауд. 238 (зал засідань ректорату), за участю директора Тбіліського інституту міжнародних відносин Олександра Русетського.

Контактний телефон для інформації: 234 37 60

 

Відділ міжнародного співробітництва

Вітаємо з перемогою!

doshkilna 1   22-24 травня 2019 року в натхненній атмосфері Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди за участі потужної команди високопрофесійного журі відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 012 «Дошкільна освіта». Серед студентів освітнього рівня бакалавр  (54 учасника)  перше місце виборола студентка IV курсу Юлія Коваль, підтвердивши високий рівень драгоманівської школи підготовки фахівців для системи дошкільної освіти.

Детальніше...

Шановні студенти, запрошуємо долучитися до опитувань!

ureport ukr 520   ЮНІСЕФ впроваджує в Україні глобальний молодіжний проект  U-Report. Це швидкі опитування через безкоштовні СМС або Твітер, які дозволяють дізнатись думку молоді щодо важливих суспільних питань.

Детальніше...

У Києві відбудеться форум молодіжних соціальних проектів «STARTUP DAYS»

sturtupday   З 20 по 23 травня 2019 року Київським молодіжним центром заплановано проведення форуму молодіжних соціальних проектів «STARTUP DAYS». Мета заходу – розробити перспективну інформаційну платформу для виявлення та заохочення найкращих соціальних проектів і практик, що реалізуються громадськими організаціями, молодіжними ініціативами та рухами.

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Підготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті Один гість та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід