Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

vchenarada zast     1 лютого 2019 року в НПУ імені М. П. Драгоманова відбулося перше в цьому календарному році засідання Вченої ради університету, на якому було обговорено:

vchenarada 1

 • про співробітництво з вітчизняними та міжнародними науково-освітніми центрами та його роль у забезпеченні освітнього процесу; доповідали: декан факультету соціально-економічної освіти професор В. Б. Євтух та голова робочої групи, декан факультету політології та права професор Б. І. Андрусишин. Відзначено, що діяльність факультету соціально-економічної освіти має партнерські зв’язки з майже 60 вітчизняними і зарубіжними установами, серед яких – угода про виконання прикладного дослідження «Комплексна соціальна допомога вразливим категоріям населення як пріоритетний напрям соціальної політики України», угода про виконання фундаментального наукового дослідження «Концептуальні засади управління закладами системи соціального захисту населення України» (Міністерство освіти і науки України), угоди з Вищою школою Богдана Янського (Варшава, Польща), з Латвійським університетом (Рига, Латвія), Вищою лінгвістичною школою м. Ченстохова (Польща), з Міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я», з Міжнародним Благодійним Фондом «Чіріклі» та ін.  Основними результатами такої співпраці є навчання за програмою «Подвійний диплом», формування освітніх програм на основі здійснених спільних зусиль партнерів, підготовка підручників та посібників, підготовка низки навчальних курсів, начитка лекційних курсів професорами нашого університету у зарубіжних навчальних закладах, залучення фахівців організацій-партнерів як методистів під час проведення навчальних та виробничих практик та використання установ як баз практик тощо.vchenarada 2
 • про результати науково-дослідної роботи викладачів за держбюджетною та госпдоговірною тематикою у 2018 році; доповідав начальник відділу організації наукових досліджень професор В. І. Баштовий. На засіданні було зазначено, що у 2018 році виконувалося 16 держбюджетних робіт, у межах яких було захищено 5 докторських і 13 кандидатських дисертацій, опубліковано 14 монографій, 1 підручник, 9 посібників, 103 статті у журналах, що входять до фахових видань України, 80 статей у журналах, що індексуються міжнародними наукометричними базами даних, проведено 51 наукову конференцію та семінар. Після незалежної експертизи було відібрано на конкурс проектів 2019 року ще 10 робіт та було направлено їх для участі у ІІ етапі конкурсу до Міністерства освіти і науки України.vchenarada 3
 • про затвердження плану соціально-економічного розвитку університету на 2019 рік; доповідав проректор з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи професор М. С. Корець, який акцентував на тому, що програма соціально-економічного розвитку університету за 2018 рік виконана переважно в повному обсязі, зокрема вчасно здійснювалася виплата заробітної плати з нарахуваннями, оплата комунальних послуг, закупівля за заявками Центру комп’ютеризації та інформаційного забезпечення, Наукової бібліотеки, відділу охорони праці, автогосподарства, а незначне недовиконання, що стосується заявок інженерного відділу та структурних підрозділів університету, було враховано при плануванні програми соціально-економічного розвитку університету на 2019 рік, яка, в свою чергу, сформована на основі прогнозованих надходжень, виплат та видатків, відповідно до заявок структурних підрозділів (збалансованих і відповідних стратегічному розвитку університету).vchenarada 4

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Міжнародна наукова конференція «Український мовний світ у слов’янському всесвіті»

conference     Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науковій конференції «Український мовний світ у слов’янському всесвіті», що відбудеться 28-29 листопада 2019 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова (Україна, м. Київ, вул. Пирогова, 9, конференц-зал центрального корпусу Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова).

До участі в конференції запрошуємо філологів, педагогів, методистів. Тези доповідей будуть опубліковані в Матеріалах Міжнародної наукової конференції, статті – в фаховому виданні «Науковий часопис НПУ імені М. П. Драгоманова. Серія 10: Проблеми граматики і лексикології української мови». Довідкова інформація за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Інформаційний лист >>>

Прес-служба університету

Жіноча команда з футзалу НПУ - бронзові призери Чемпіонату Європи серед університетів

fut zal zast    Драгоманівська родина зустріла жіночу команду футзалісток НПУ імені М.П. Драгоманова–бронзових призерок Чемпіонату Європи серед університетських команд та привітала їх з перемогою.

Детальніше...

До уваги абітурієнтів! ДОДАТКОВИЙ НАБІР НА НАВЧАННЯ!

uvaga    Національний педагогічний університет імені Михайла Петровича Драгоманова оголошує додатковий набір за кошти фізичних та/або юридичних осіб за всіма освітніми ступенями вищої освіти, зокрема:

Детальніше...

Шановні вступники!

uvaga vstupn    До уваги абітурієнтів! Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 18.00 31 липня 2019 року. Чекаємо на Вас!

   Перелік документів необхідних для вступу:

 • копія документа, що посвідчує особу;
 • копія ІПН (індивідуальний податковий номер); Детальніше...

  НПУ в десятці лідерів!

  logo univ     Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова вже кілька років поспіль стабільно та впевнено тримається серед лідерів у десятці закладів вищої освіти України за кількістю поданих заяв від абітурієнтів. Дані статистики Єдиної державної електронної бази з питань освіти >>>   https://vstup.edbo.gov.ua/statistics/requests-by-university/?qualification=1&education-base=40&by-university=1

   

  Прес-служба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Списки рекомендованих осіб  

списки

   

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 628 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід