Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

vchenarada zast     1 лютого 2019 року в НПУ імені М. П. Драгоманова відбулося перше в цьому календарному році засідання Вченої ради університету, на якому було обговорено:

vchenarada 1

  • про співробітництво з вітчизняними та міжнародними науково-освітніми центрами та його роль у забезпеченні освітнього процесу; доповідали: декан факультету соціально-економічної освіти професор В. Б. Євтух та голова робочої групи, декан факультету політології та права професор Б. І. Андрусишин. Відзначено, що діяльність факультету соціально-економічної освіти має партнерські зв’язки з майже 60 вітчизняними і зарубіжними установами, серед яких – угода про виконання прикладного дослідження «Комплексна соціальна допомога вразливим категоріям населення як пріоритетний напрям соціальної політики України», угода про виконання фундаментального наукового дослідження «Концептуальні засади управління закладами системи соціального захисту населення України» (Міністерство освіти і науки України), угоди з Вищою школою Богдана Янського (Варшава, Польща), з Латвійським університетом (Рига, Латвія), Вищою лінгвістичною школою м. Ченстохова (Польща), з Міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я», з Міжнародним Благодійним Фондом «Чіріклі» та ін.  Основними результатами такої співпраці є навчання за програмою «Подвійний диплом», формування освітніх програм на основі здійснених спільних зусиль партнерів, підготовка підручників та посібників, підготовка низки навчальних курсів, начитка лекційних курсів професорами нашого університету у зарубіжних навчальних закладах, залучення фахівців організацій-партнерів як методистів під час проведення навчальних та виробничих практик та використання установ як баз практик тощо.vchenarada 2
  • про результати науково-дослідної роботи викладачів за держбюджетною та госпдоговірною тематикою у 2018 році; доповідав начальник відділу організації наукових досліджень професор В. І. Баштовий. На засіданні було зазначено, що у 2018 році виконувалося 16 держбюджетних робіт, у межах яких було захищено 5 докторських і 13 кандидатських дисертацій, опубліковано 14 монографій, 1 підручник, 9 посібників, 103 статті у журналах, що входять до фахових видань України, 80 статей у журналах, що індексуються міжнародними наукометричними базами даних, проведено 51 наукову конференцію та семінар. Після незалежної експертизи було відібрано на конкурс проектів 2019 року ще 10 робіт та було направлено їх для участі у ІІ етапі конкурсу до Міністерства освіти і науки України.vchenarada 3
  • про затвердження плану соціально-економічного розвитку університету на 2019 рік; доповідав проректор з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи професор М. С. Корець, який акцентував на тому, що програма соціально-економічного розвитку університету за 2018 рік виконана переважно в повному обсязі, зокрема вчасно здійснювалася виплата заробітної плати з нарахуваннями, оплата комунальних послуг, закупівля за заявками Центру комп’ютеризації та інформаційного забезпечення, Наукової бібліотеки, відділу охорони праці, автогосподарства, а незначне недовиконання, що стосується заявок інженерного відділу та структурних підрозділів університету, було враховано при плануванні програми соціально-економічного розвитку університету на 2019 рік, яка, в свою чергу, сформована на основі прогнозованих надходжень, виплат та видатків, відповідно до заявок структурних підрозділів (збалансованих і відповідних стратегічному розвитку університету).vchenarada 4

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Прохання підтримати екологічну ініціативу стосовно НПП Синевир

NPP Synevir   7 жовтня 2019 року стартував Проєкт очищення Національного природного парку Синевир. Але для того, аби він переміг і виграв грант для реалізації і втілення в життя, необхідно проголосувати. Голосування триватиме до 21 жовтня 2019 року.

   На кошти, виграні в гранті, будуть встановлені по периметру парку смітники, територія озера та саме озеро будуть прибрані. І що не менш важливо, встановлені туалети.

Детальніше...

«Dragomanov StartUp Club» почав свою роботу

     startup zast 1Під час відкриття нового сезону 1 жовтня 2019 року підприємницький клуб НПУ продемонстрував програму своєї роботи на наступний рік, що складається з більш ніж 30 заходів. Зокрема, буде проведено три міні-тренінги з таких ключових напрямків:

Детальніше...

Чотирнадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки

    amonashvili 26 - 27 жовтня 2019 року за сприяння Міністерства освіти і науки України на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбудуться Чотирнадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки.

 Інформаційний лист

Пресслужба університету

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

NEFKOЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Україна

Підвищення енергоефективності у навчальних будівлях Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова у м.Києві (підпроект в рамках проекту Вищих навчальних закладів України)

 

Детальніше...

З Днем захисника України!

14 Z Dnem zahysnyka Ukrayiny    14 жовтня в Україні традиційно відзначають День захисника України, День українського козацтва, День створення УПА та християнське свято ­– день Покрови Пресвятої Богородиці. Цього дня у кожного з нас є можливість висловити вдячність тим, хто на передовій обороняє кордони нашої країни, та схилити голови в скорботі перед тими, хто віддав за це своє життя.

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 530 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід