Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

partyzan1     Без перебільшення знакова подія в житті студентів НПУ імені М.П.Драгоманова відбулася 20 грудня 2018 року. Разом із проректором з навчально-методичної роботи гуманітарних факультетів професором Ігорем Георгійовичем Вєтровим вони мали унікальну нагоду зустрітися із Володимиром Жемчуговим, радником Міністра інформаційної політики України з освітніх програм, учасником російсько-української війни, Героєм України.

partyzan2     Необхідність таких зустрічей, за словами модератора, зумовлена тим, що третина української молоді насправді не знає, як розпочалася війна, з чого стартувала окупація, перебіг подій на сході країни протягом п’яти років. А це дуже важливо для української нації, щоби молодь – її майбутнє – знала правду про свою історію і сьогодення.

partyzan3   Першою до студентів звернулася Олена Жемчугова, координатор проекту «Бранці Кремля». Вона розповіла про однойменний фільм, наголосивши, що він є нагадуванням про тих людей, які відстоювали незалежність України. Основні герої – політв’язні – за кадром (їх більше 70). Студентам продемонстрували лиш коротенький ролик із фільму, але він яскраво відобразив усю силу того, що закладено в цю велику роботу.

partyzan4     А потім заговорив Володимир Павлович… «Добрий день, українці! – звернувся він до присутніх. – Я прийшов сюди, щоб ви зрозуміли всю цінність цього звертання». Військовий говорив про себе, як про звичайну, просту людину, яка народилась і виросла на Донбасі. Він ніколи не вважав себе патріотом, але побачивши переляк в очах своєї мами, то не міг лишатися осторонь і тому пішов воювати. Герой коротко, але дуже яскраво, розповів про все те, що він бачив, як розпочиналася війна, про перебування в полоні. А ще поділився механізмом роботи протезів. Чи знали ви, що керування ними відбувається буквально силою думки? І як же дивно було слухати про війну, справжню партизанську війну в нашому, здавалося б, такому сучасному ХХІ столітті.

partyzan5     Володимир Жемчугов говорить, що сучасні лозунги, зокрема, «Україна – понад усе», зараз для більшості народу просто не проходить. І тому ми, вчителі, які виховують нові покоління учнів – наше майбутнє, повинні вміти донести важливість цих понять по-іншому, але так, щоб це було правдиво та зрозуміло.

partyzan6     Наостанок Герой України порадив студентам не повторювати помилок старшого покоління, цікавитися політикою і тим, кого ви обираєте. А ще Володимир Павлович подарував усім, хто був на зустрічі, книги, підписавши їх просто: «Від луганського партизана».

partyzan7Прес-служба університету

   

Короткі новини

Шановні вступники! Розпочалась реєстрація на творчі конкурси!!!

vstup     З 01 по 10 липня 2019 року для вступників, що братимуть участь у конкурсному відборі на навчання за кошти державного бюджету за спеціальностями 017 Фізична культура і спорт, 022 Дизайн, 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, 024 Хореографія, 025 Музичне мистецтво в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова будуть проходити ТВОРЧІ КОНКУРСИ відповідно до погодженого Міністерством освіти і науки України графіку. Деталі на http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/tvorchi-konkursy

    Реєстрація на творчі конкурси буде тривати з 17 червня по 01 липня 2019 року (м. Київ, вул. Пирогова, 9, каб. 131). 

Детальніше...

Запрошуємо на лекцію «Світ ідей Платона і математика»

platon   Шановні колеги! Запрошуємо викладачів, студентів, аспірантів та всіх зацікавлених відвідати лекцію «Світ ідей Платона і математика», яка відбудеться 30 травня 2019 року 0 12.30 в ауд. 238 центрального корпусу (вул. Пирогова, 9). Лектор – директор Міждисциплінарного центру дослідження складних систем НПУ імені М.П. Драгоманова, доктор фізико-математичних наук, професор Юрій Григорович Кондратьєв.

     Чекаємо вас на лекції!

Прес-служба університету

Запрошуємо до участі в роботі круглого столу

kruglyy stil    Шановні колеги! Запрошуємо науковців, викладачів, студентів, аспірантів до участі в роботі круглого столу на тему «Інноваційні підходи до організації освітнього процесу» 29 травня об 11.00. в ауд. 238 (зал засідань ректорату), за участю директора Тбіліського інституту міжнародних відносин Олександра Русетського.

Контактний телефон для інформації: 234 37 60

 

Відділ міжнародного співробітництва

Вітаємо з перемогою!

doshkilna 1   22-24 травня 2019 року в натхненній атмосфері Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди за участі потужної команди високопрофесійного журі відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 012 «Дошкільна освіта». Серед студентів освітнього рівня бакалавр  (54 учасника)  перше місце виборола студентка IV курсу Юлія Коваль, підтвердивши високий рівень драгоманівської школи підготовки фахівців для системи дошкільної освіти.

Детальніше...

Шановні студенти, запрошуємо долучитися до опитувань!

ureport ukr 520   ЮНІСЕФ впроваджує в Україні глобальний молодіжний проект  U-Report. Це швидкі опитування через безкоштовні СМС або Твітер, які дозволяють дізнатись думку молоді щодо важливих суспільних питань.

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

Підготовка до ЗНО  

Distant

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 485 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід