Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

partyzan1     Без перебільшення знакова подія в житті студентів НПУ імені М.П.Драгоманова відбулася 20 грудня 2018 року. Разом із проректором з навчально-методичної роботи гуманітарних факультетів професором Ігорем Георгійовичем Вєтровим вони мали унікальну нагоду зустрітися із Володимиром Жемчуговим, радником Міністра інформаційної політики України з освітніх програм, учасником російсько-української війни, Героєм України.

partyzan2     Необхідність таких зустрічей, за словами модератора, зумовлена тим, що третина української молоді насправді не знає, як розпочалася війна, з чого стартувала окупація, перебіг подій на сході країни протягом п’яти років. А це дуже важливо для української нації, щоби молодь – її майбутнє – знала правду про свою історію і сьогодення.

partyzan3   Першою до студентів звернулася Олена Жемчугова, координатор проекту «Бранці Кремля». Вона розповіла про однойменний фільм, наголосивши, що він є нагадуванням про тих людей, які відстоювали незалежність України. Основні герої – політв’язні – за кадром (їх більше 70). Студентам продемонстрували лиш коротенький ролик із фільму, але він яскраво відобразив усю силу того, що закладено в цю велику роботу.

partyzan4     А потім заговорив Володимир Павлович… «Добрий день, українці! – звернувся він до присутніх. – Я прийшов сюди, щоб ви зрозуміли всю цінність цього звертання». Військовий говорив про себе, як про звичайну, просту людину, яка народилась і виросла на Донбасі. Він ніколи не вважав себе патріотом, але побачивши переляк в очах своєї мами, то не міг лишатися осторонь і тому пішов воювати. Герой коротко, але дуже яскраво, розповів про все те, що він бачив, як розпочиналася війна, про перебування в полоні. А ще поділився механізмом роботи протезів. Чи знали ви, що керування ними відбувається буквально силою думки? І як же дивно було слухати про війну, справжню партизанську війну в нашому, здавалося б, такому сучасному ХХІ столітті.

partyzan5     Володимир Жемчугов говорить, що сучасні лозунги, зокрема, «Україна – понад усе», зараз для більшості народу просто не проходить. І тому ми, вчителі, які виховують нові покоління учнів – наше майбутнє, повинні вміти донести важливість цих понять по-іншому, але так, щоб це було правдиво та зрозуміло.

partyzan6     Наостанок Герой України порадив студентам не повторювати помилок старшого покоління, цікавитися політикою і тим, кого ви обираєте. А ще Володимир Павлович подарував усім, хто був на зустрічі, книги, підписавши їх просто: «Від луганського партизана».

partyzan7Прес-служба університету

   

Короткі новини

З Днем захисника України!

14 Z Dnem zahysnyka Ukrayiny    14 жовтня в Україні традиційно відзначають День захисника України, День українського козацтва, День створення УПА та християнське свято ­– день Покрови Пресвятої Богородиці. Цього дня у кожного з нас є можливість висловити вдячність тим, хто на передовій обороняє кордони нашої країни, та схилити голови в скорботі перед тими, хто віддав за це своє життя.

Детальніше...

ІІ З’ЇЗД КОРЕКЦІЙНИХ ПЕДАГОГІВ УКРАЇНИ

zjizd    Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у ІІ З’ЇЗДІ КОРЕКЦІЙНИХ ПЕДАГОГІВ УКРАЇНИ «Актуальні проблеми навчання та виховання дітей із особливими освітніми потребами в освітніх реаліях України»

  Захід, приурочений до 185-річчя Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова та 100-річчя факультету      спеціальної та інклюзивної освіти, відбудеться 7 листопада 2019 року на базі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (м. Київ).

Детальніше...

Міжнародна науково-практична конференція «Інновації та трансформації: концепції, проблеми, перспективи»

konf zast        17 жовтня 2019 року у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9, 2-й поверх, ауд. 238) відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Інновації та трансформації: концепції, проблеми, перспективи», присвячена 185-річчю університету.

Тематика конференції охоплює широке коло питань розвитку інноваційних підходів у формальній, неформальній, інформальній освіті:

Детальніше...

Школа Social лідерства - Student запрошує долучитися до курсу «Корпоративна соціальна відповідальність»

social leader 1 zast     1 жовтня 2019 року до «Школи Social лідерства – Student» (керівник Д.Д.Бибик) кафедри теорії та технології соціальної роботи корпусі НПУ імені М.П. Драгоманова завітала представниця 1+1 Media Production Аліна Марценюк. Вона презентувала студентам інформативні відео, що розкрили поняття «корпоративна соціальна відповідальність» і запропонувала платформу онлайн навчання – курс «Корпоративна соціальна відповідальність», де можна значно розширити свої погляди і навчитись будувати соціальний бізнес, знайти ідеї і мотивацію. Потужна Платформа онлайн навчання Impactorium допоможе студентам спеціальності «Соціальна робота. Соціальна педагогіка» дізнатися більше про Глобальні Цілі Сталого Розвитку та розпочати їх реалізацію через реальні великі та малі справи.

Детальніше...

ДО УВАГИ АСПІРАНТІВ!

rector aspir    Шановні аспіранти! Запрошуємо вас 11 жовтня 2019 року о 12.00 в ауд. 231 центрального корпусу імені М.П. Драгоманова (вул. Пирогова, 9) на зустріч із ректором університету Віктором Андрущенком, доктором філософських наук, професором, академіком АПН України, членом-кореспондентом НАН України, заслуженим діячем науки і техніки України.

 

Пресслужба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 1038 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід