Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

decentr1   Політико-правовий лекторій факультету політології та права об’єднав студентів різних спеціальностей університету. Послухати про успіхи та виклики децентралізації в Україні прийшли студенти-політологи, природничники, психологи та ін.

     Розпочалася лекція вступним словом декана факультету професора Богдана Андрусишина, який привітав слухачів лекції та представив їм спікерів.

decentr2     Першим виступив випускник факультету історичної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова, а нині народний депутат України Геннадій Кривошея. Спікер говорив про об’єднані територіальні громади (ОТГ), які передбачають зміну адміністративного розподілу як перший крок на шляху до децентралізації.  Гість наголосив, що важливим етапом буде створення префектур, які контролюватимуть рішення, прийняті в ОТГ.

decentr3     Відповідаючи на запитання студентів, Геннадій Григорович назвав найнеобхідніші якості майбутніх фахівців, які зможуть допомогти у просуванні децентралізації в Україні. Серед таких – уміння спілкуватися, відкритість, бажання працювати, чесність і прозорість у роботі та, звісно ж, відповідна освіта.

decentr4   Підсумовуючи, доповідач зазначив, що децентралізація – позитивне явище, яке принесе гарні результати, якщо ним займатимуться фахівці й спеціалісти у цій галузі. Децентралізація має підтримку з боку Європейського Союзу, тому далі все залежатиме від того, кого оберуть люди, бо вибір ми робимо самі.

     Насамкінець Геннадій Григорович звернувся до студентів з проханням працювати і творити щось для власної держави, а також поважати й любити себе і свою країну.

decentr5     Далі зустріч продовжив Дмитро Гаврилюк, кандидат політичних наук, доцент кафедри політичних наук. Він чітко виділив головні успіхи децентралізації, зокрема, збільшення фінансування об’єднаних територіальних громад, а також озвучив виклики, які наразі стоять перед цим процесом: умови військової агресії та кадрового голоду.

decentr6    Спікер зазначив, що існує багато міфів щодо децентралізації та ОТГ, тому потрібно ретельно фільтрувати інформацію з цього питання. Дмитро Юрійович наголосив також на тому, що хоч подібні реформи і не є панацеєю від усіх викликів, що постали сьогодні, проте вони дають можливість багато чого змінити. І кожен з нас має можливість повпливати на цей процес: на рівні громад ми повинні активно брати участь в обговореннях важливих питань та рішень, формувати власні ініціативи та не боятися ставити запитання. Тоді процес децентралізації перестане нас лякати і стане більш прозорим та відкритим для кожного.

decentr7Прес-служба університету

   

Короткі новини

ІІ З’ЇЗД КОРЕКЦІЙНИХ ПЕДАГОГІВ УКРАЇНИ

zjizd    Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у ІІ З’ЇЗДІ КОРЕКЦІЙНИХ ПЕДАГОГІВ УКРАЇНИ «Актуальні проблеми навчання та виховання дітей із особливими освітніми потребами в освітніх реаліях України»

  Захід, приурочений до 185-річчя Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова та 100-річчя факультету      спеціальної та інклюзивної освіти, відбудеться 7 листопада 2019 року на базі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (м. Київ).

Детальніше...

Міжнародна науково-практична конференція «Інновації та трансформації: концепції, проблеми, перспективи»

konf zast        17 жовтня 2019 року у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9, 2-й поверх, ауд. 238) відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Інновації та трансформації: концепції, проблеми, перспективи», присвячена 185-річчю університету.

Тематика конференції охоплює широке коло питань розвитку інноваційних підходів у формальній, неформальній, інформальній освіті:

Детальніше...

Школа Social лідерства - Student запрошує долучитися до курсу «Корпоративна соціальна відповідальність»

social leader 1 zast     1 жовтня 2019 року до «Школи Social лідерства – Student» (керівник Д.Д.Бибик) кафедри теорії та технології соціальної роботи корпусі НПУ імені М.П. Драгоманова завітала представниця 1+1 Media Production Аліна Марценюк. Вона презентувала студентам інформативні відео, що розкрили поняття «корпоративна соціальна відповідальність» і запропонувала платформу онлайн навчання – курс «Корпоративна соціальна відповідальність», де можна значно розширити свої погляди і навчитись будувати соціальний бізнес, знайти ідеї і мотивацію. Потужна Платформа онлайн навчання Impactorium допоможе студентам спеціальності «Соціальна робота. Соціальна педагогіка» дізнатися більше про Глобальні Цілі Сталого Розвитку та розпочати їх реалізацію через реальні великі та малі справи.

Детальніше...

ДО УВАГИ АСПІРАНТІВ!

rector aspir    Шановні аспіранти! Запрошуємо вас 11 жовтня 2019 року о 12.00 в ауд. 231 центрального корпусу імені М.П. Драгоманова (вул. Пирогова, 9) на зустріч із ректором університету Віктором Андрущенком, доктором філософських наук, професором, академіком АПН України, членом-кореспондентом НАН України, заслуженим діячем науки і техніки України.

 

Пресслужба університету

УВАГА! Інформація щодо публікації на сайті університету

uvaga 3   Шановні колеги! Щоб новина про Ваш захід чи оголошення з’явились на головній сторінці сайту, надішліть листа з прикріпленими файлами на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. У темі листа зазначте: «Новини (оголошення) від /назва структурного підрозділу/».

   Текст повідомлення має бути у форматі .doc та містити заголовок (назву статті), основний текст та підпис. Фото мають бути відповідно розміщені у тексті, а також надіслані окремо у прикріплених файлах у форматі jpeg.

    Інформація, яка не відповідатиме зазначеним вимогам, розглядатися не буде.

Пресслужба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 740 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід