Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

doshkillia1  Справжнє Свято працівників галузі дошкільної освіти відбулося на базі НПУ імені М.П. Драгоманова – свято дитинства, спогадів про минуле, роздумів про майбутнє...

     Кафедра педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості факультету педагогіки і психології на чолі з деканом академіком В.І. Бондарем, презентувала в Блакитній залі університету наукові доробки викладачів: праці, опубліковані у наукових виданнях України, індексовані в міжнародних наукометричних базах Web of Science, монографії, навчально-методичну літературу для студентів. Зокрема посібники, рекомендації, порадники, літературу для дітей, авторами та укладачами яких є професор Г.Цвєткова, доценти В.Гальченко, Р.Шулигіна, С.Довбня, С.Репетій, старший викладач Н.Андрущенко, викладач Д.Дроздова, асистент І.Грузинська.

    Цікавою для гостей свята була виставка досліджень студентів – здобувачів бакалаврського і магістерського рівнів вищої освіти спеціальності «Дошкільна освіта» НПУ імені М.П. Драгоманова, що пройшли апробацію шляхом участі в конференціях різного типу, підготовки за участю наукових керівників публікацій до збірників праць, зокрема «Науковий простір студента: пошуки і знахідки».

doshkillia2   Неабиякий інтерес викликав майстер-клас на тему: «Професійне та емоційне вигорання: як зберегти психоемоційне здоров'я педагогічного працівника», який зібрав велику кількість охочих дізнатись, як підвищити професійну компетентність у подоланні професійного вигорання і збереження психоемоційного здоров'я педагогів і керівників закладів дошкільної освіти. Шляхом виконання практичних вправ модератори майстер-класу – доктор педагогічних наук, доктор педагогічних наук, професор Г.Цвєткова і кандидат психологічних наук, викладач Д.Дроздова збагатили колег знаннями, уміннями з профілактики професійного вигорання. Проведений майстер-клас викликав у всіх його учасників позитивні емоції та захоплюючі відгуки, а святкова концертна програма остаточно зачарувала усіх присутніх.

doshkillia3     Проте, центром нашої головної уваги залишається дитина. Саме в закладі дошкільної освіти вона починає звикати до своїх однолітків, до суспільства, яке, насамперед, представлене педагогами. Саме вони починають закладати основи для подальшого розвитку справжньої особистості майбутнього. В.Сухомлинський стверджував: «Кожне слово вихователя повинно нести в собі добро, справедливість, красу. В цьому суть наших повчань. У цій справі немає дрібниць. Одне Ваше слово може зруйнувати в дитини віру у Вас як вихователя, збентежити дитячу душу». Тож будьмо щирими, добрими, справжніми у своїй професії педагога, бо нам довіряють найцінніше – ДИТИНУ!

Факультет педагогіки та психології

   

Короткі новини

Прохання підтримати екологічну ініціативу стосовно НПП Синевир

NPP Synevir   7 жовтня 2019 року стартував Проєкт очищення Національного природного парку Синевир. Але для того, аби він переміг і виграв грант для реалізації і втілення в життя, необхідно проголосувати. Голосування триватиме до 21 жовтня 2019 року.

   На кошти, виграні в гранті, будуть встановлені по периметру парку смітники, територія озера та саме озеро будуть прибрані. І що не менш важливо, встановлені туалети.

Детальніше...

«Dragomanov StartUp Club» почав свою роботу

     startup zast 1Під час відкриття нового сезону 1 жовтня 2019 року підприємницький клуб НПУ продемонстрував програму своєї роботи на наступний рік, що складається з більш ніж 30 заходів. Зокрема, буде проведено три міні-тренінги з таких ключових напрямків:

Детальніше...

Чотирнадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки

    amonashvili 26 - 27 жовтня 2019 року за сприяння Міністерства освіти і науки України на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбудуться Чотирнадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки.

 Інформаційний лист

Пресслужба університету

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

NEFKOЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Україна

Підвищення енергоефективності у навчальних будівлях Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова у м.Києві (підпроект в рамках проекту Вищих навчальних закладів України)

 

Детальніше...

З Днем захисника України!

14 Z Dnem zahysnyka Ukrayiny    14 жовтня в Україні традиційно відзначають День захисника України, День українського козацтва, День створення УПА та християнське свято ­– день Покрови Пресвятої Богородиці. Цього дня у кожного з нас є можливість висловити вдячність тим, хто на передовій обороняє кордони нашої країни, та схилити голови в скорботі перед тими, хто віддав за це своє життя.

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 208 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід