Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

diplomat3     Однією із найзнаковіших у житті першокурсників-міжнародників факультету психології стала зустріч із Б. Тарасюком, українським дипломатом і політиком, двічі Міністром закордонних справ України (1998-2000 рр, 2005-2007 рр.), віце-президентом Парламентської асамблеї «Східного партнерства», яку організувала кафедра політичної психології та соціально-правових технологій.

   Борис Іванович багато цікавого розповідав про роботу дипломата, насичуючи розмову прикладами із власного професійного життя. Зокрема, він згадав про створення та функціонування Організації Об'єднаних Націй та участь України у ній, про свою діяльність у Раді Безпеки ООН, про участь у підготовці Будапештського меморандуму та про прийняття Україною рішення щодо відмови від ядерної зброї. 

        Б. Тарасюк зауважив, що вважає себе не політиком, а професійним дипломатом, і цим пишається. 

diplomat1     На зустрічі запрошений гість згадав про виклики перед дипломатами, що поставали в минулому і якими вони є сьогодні, не оминув у розмові й теми про те, яким же має бути сучасний дипломат. У цьому питанні він висловив солідарність з Г.Удовенком та додав до його правила трьох "П" (професійність, патріотизм, порядність) ще одну – працьовитість. А також зазначив, що, на його думку, справжнім дипломатом можна стати лише через 10 років плідної праці.

   Звернув увагу Борис Тарасюк і на психологічну сторону підготовки дипломата: він має бути тонким психологом, аби досконало володіти всіма прийомами й підходами при виконанні своїх обов'язків.

    Головне завдання будь-якого дипломата, на думку гостя, – не зменшувати, а збільшувати кількість друзів держави та не робити жодних кроків, які б стали цьому на заваді.

     Студенти були зацікавлені темою розмови, а по закінченню розповіді Богдана Івановича між учасниками зустрічі відбулася жвава дискусія.

diplomat2    На завершення зустрічі запрошений дипломат побажав усім її учасникам успіхів і плідного навчання. Звісно ж, не обійшлося й без фото на пам'ять.

diplomat4

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Прохання підтримати екологічну ініціативу стосовно НПП Синевир

NPP Synevir   7 жовтня 2019 року стартував Проєкт очищення Національного природного парку Синевир. Але для того, аби він переміг і виграв грант для реалізації і втілення в життя, необхідно проголосувати. Голосування триватиме до 21 жовтня 2019 року.

   На кошти, виграні в гранті, будуть встановлені по периметру парку смітники, територія озера та саме озеро будуть прибрані. І що не менш важливо, встановлені туалети.

Детальніше...

«Dragomanov StartUp Club» почав свою роботу

     startup zast 1Під час відкриття нового сезону 1 жовтня 2019 року підприємницький клуб НПУ продемонстрував програму своєї роботи на наступний рік, що складається з більш ніж 30 заходів. Зокрема, буде проведено три міні-тренінги з таких ключових напрямків:

Детальніше...

Чотирнадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки

    amonashvili 26 - 27 жовтня 2019 року за сприяння Міністерства освіти і науки України на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбудуться Чотирнадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки.

 Інформаційний лист

Пресслужба університету

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

NEFKOЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Україна

Підвищення енергоефективності у навчальних будівлях Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова у м.Києві (підпроект в рамках проекту Вищих навчальних закладів України)

 

Детальніше...

З Днем захисника України!

14 Z Dnem zahysnyka Ukrayiny    14 жовтня в Україні традиційно відзначають День захисника України, День українського козацтва, День створення УПА та християнське свято ­– день Покрови Пресвятої Богородиці. Цього дня у кожного з нас є можливість висловити вдячність тим, хто на передовій обороняє кордони нашої країни, та схилити голови в скорботі перед тими, хто віддав за це своє життя.

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 264 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід