Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

Nauka zast      14 – 19 травня в НПУ відзначали Тиждень науки. 15 травня відбулось пленарне засідання звітно-наукової конференції викладачів, аспірантів і докторантів НПУ імені М. П. Драгоманова за підсумками наукових досліджень 2017 року «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету».

Nauka 1

      Розпочалась робота засідання зі вступного слова ректора вишу Віктора Андрущенка, який зауважив, що попри складну матеріальну ситуацію у країні, недофінансування наукової сфери, університет все ж розвиває цю галузь, функціонують наукові школи з різних наукових напрямів, проводять дослідження в педагогіці, соціології, інклюзивній освіті, математиці, новітніх інформаційних технологіях та багатьох інших, викладачі друкуються в журналах, які індексуються в Scopus та Web of Science, захищають кандидатські та докторські дисертації, проходять стажування та обмінюються досвідом, як в українських, так і зарубіжних закладах вищої освіти, інших наукових установах. Окрему вдячність ректор висловив за підтримку та сприяння розвитку науки в університеті проректору з наукової роботи Григорію Торбіну та науковому відділу НПУ імені М. П. Драгоманова.

Nauka 2

        Ректор НПУ імені М. П. Драгоманова В. Андрущенко привітав грамотами та нагородами найкращих науковців університету 2018 року.

Nauka 3

        У ході пленарного засідання було заслухано кілька доповідей з актуальною і абсолютно різносторонньою тематикою. Зокрема, завідувач кафедри культурології НПУ імені М.П. Драгоманова, член-кореспондент  НАПН України, доктор філософських наук, професор В. Бондаренко закцентував увагу слухачів на назрілій останнім часом проблемі автокефалії православних в Україні, її розвиток протягом становлення української державності.

Nauka 4

     Декан факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського, доктор педагогічних наук, професор В. Федоришин, який разом з представниками різних факультетів НПУ щойно повернулись з Бельгії та Праги, де працювали над реалізацією проекту з започаткування міжнародної співпраці та культурного обміну закладів вищої освіти України із європейськими університетами. Про результати роботи й розповів Василь Ілліч у доповіді про спільні цінності освіти та мистецтва України та Європи.

Nauka 5

       Не менш актуальною в умовах розвитку сучасної України була й доповідь доктора історичних наук, професора, декана факультету політології та права НПУ імені М.П. Драгоманова Б. Андрусишина, який повідав аудиторії про проблему революції та «громадянської війни» в сучасній українській історіографії.

Nauka 6

     З особливим зацікавленням драгоманівці слухали доповідь кандидата педагогічних наук, доцента, заступника декана факультету інформатики НПУ імені М. П. Драгоманова О. Струтинської, яка розповідала про перспективи використання робототехніки в освітній галузі.

Nauka 7

       Доповідь супроводжувала наочна демонстрація роботів, яку представив магістрант факультету інформатики.

Nauka 8       А ті, хто цікавиться освітніми програмами Європейського Союзу, мали можливість отримати інформацію з перших уст, від доктора філософських наук, доцента кафедри управління, інформаційно-аналітичної діяльності та євроінтеграціїМ. Нестерової, яка ділилась досвідом розробки та впровадження модуля Жана Моне.

Nauka 9       Підвівши підсумки та зазначивши основні результати наукових досліджень, проректор з наукової роботи Григорій Торбін подякував професорсько-викладацькому складу, а також молодим науковцям – студентам та аспірантам за активну наукову роботу та зроблений ними внесок в українську та світову науку.

Nauka 10

     Протягом тижня на факультетах проводились пленарні та секційні засідання, де кожен з науковців мав можливість представити власні напрацювання  та поділитися результатами з колегами та однодумцями.

   Крім цього, у рамках Днів науки в НПУ було проведено Радою молодих вчених міжуніверситетський круглий стіл «Відкрита  наука», де розглядали найактуальніші питання сьогодення, з якими зіштовхуються молоді науковці – вплив концепції «Відкрита наука» на освіту і науку в Європі та Україні, публікації молодих вчених у міжнародних журналах, проблеми академічної мобільності молодих вчених та проекти ЄС «Еразмус+», а також нові вимоги до здобувачів вчених звань та наукових ступенів. До обговорення долучилися державні експерти Міністерства освіти і науки України, представники Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», Національного університету водного господарства та природокористування, Інституту математики НАН України, Інституту розведення і генетики тварин імені М.В.Зубця НААН України.

Vidk nauka 7

Прес-служба університету

 

   

Короткі новини

З Днем захисника України!

14 Z Dnem zahysnyka Ukrayiny    14 жовтня в Україні традиційно відзначають День захисника України, День українського козацтва, День створення УПА та християнське свято ­– день Покрови Пресвятої Богородиці. Цього дня у кожного з нас є можливість висловити вдячність тим, хто на передовій обороняє кордони нашої країни, та схилити голови в скорботі перед тими, хто віддав за це своє життя.

Детальніше...

ІІ З’ЇЗД КОРЕКЦІЙНИХ ПЕДАГОГІВ УКРАЇНИ

zjizd    Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у ІІ З’ЇЗДІ КОРЕКЦІЙНИХ ПЕДАГОГІВ УКРАЇНИ «Актуальні проблеми навчання та виховання дітей із особливими освітніми потребами в освітніх реаліях України»

  Захід, приурочений до 185-річчя Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова та 100-річчя факультету      спеціальної та інклюзивної освіти, відбудеться 7 листопада 2019 року на базі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (м. Київ).

Детальніше...

Міжнародна науково-практична конференція «Інновації та трансформації: концепції, проблеми, перспективи»

konf zast        17 жовтня 2019 року у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9, 2-й поверх, ауд. 238) відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Інновації та трансформації: концепції, проблеми, перспективи», присвячена 185-річчю університету.

Тематика конференції охоплює широке коло питань розвитку інноваційних підходів у формальній, неформальній, інформальній освіті:

Детальніше...

Школа Social лідерства - Student запрошує долучитися до курсу «Корпоративна соціальна відповідальність»

social leader 1 zast     1 жовтня 2019 року до «Школи Social лідерства – Student» (керівник Д.Д.Бибик) кафедри теорії та технології соціальної роботи корпусі НПУ імені М.П. Драгоманова завітала представниця 1+1 Media Production Аліна Марценюк. Вона презентувала студентам інформативні відео, що розкрили поняття «корпоративна соціальна відповідальність» і запропонувала платформу онлайн навчання – курс «Корпоративна соціальна відповідальність», де можна значно розширити свої погляди і навчитись будувати соціальний бізнес, знайти ідеї і мотивацію. Потужна Платформа онлайн навчання Impactorium допоможе студентам спеціальності «Соціальна робота. Соціальна педагогіка» дізнатися більше про Глобальні Цілі Сталого Розвитку та розпочати їх реалізацію через реальні великі та малі справи.

Детальніше...

ДО УВАГИ АСПІРАНТІВ!

rector aspir    Шановні аспіранти! Запрошуємо вас 11 жовтня 2019 року о 12.00 в ауд. 231 центрального корпусу імені М.П. Драгоманова (вул. Пирогова, 9) на зустріч із ректором університету Віктором Андрущенком, доктором філософських наук, професором, академіком АПН України, членом-кореспондентом НАН України, заслуженим діячем науки і техніки України.

 

Пресслужба університету

   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 540 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід