Головна / Новини / Події / Загальнуніверситетські / Міжнародна науково-практична конференція «Соціальна та екологічна політика: концепції, технології, перспективи»

konf zast    У кінці травня в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова відбулася VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Соціальна та екологічна політика: концепції, технології, перспективи».

Відкрила конференцію з вітальним словом професор, завідувач кафедри соціальної політики Алла Ярошенко – засновниця та ініціаторка проведення конференції, озвучивши вітальні слова та побажання декана Факультету соціально-психологічних наук та управління, професора Володимира Євтуха.

Привітала учасників заходу заступник декана з наукової роботи, доцент Юлія Сюсель. Успішної наукової дискусії побажала і модератор та координатор проекту «Активні громадяни» за програмою Британської ради викладач Тетяна Матусевич.

На пленарному засіданні були висвітлені питання щодо розширення життєвих горизонтів дітей та молоді з особливими потребами (Анастасія Ляднева, викладач кафедри соціальної політики, координатор проекту МБФ «Жовто-Блакитні Крила»); «Активні громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку – (майстер клас від Тетяни Матусевич, викладача кафедри соціальної політики); тенденції вікового розподілу на ринку праці (Марта Коновалова, викладач кафедри соціальної політики, координатор проекту «Активні громадяни»).

konf 1

Головним спікером виступив доктор філософії з економіки Братиславського економічного університету Мар’ян Вонгрей (Братислава, Словаччина), який у своїй доповіді «Модель стріли в питаннях соціальної економіки» поділився досвідом налагодження комунікації між поколіннями та подолання дистанції між студентами та викладачами. А організатор конференції, професор Ольга Тополь, провела круглий стіл «Актуальні питання соціальної допомоги різним групам населення в Україні: погляд молоді».

Конференція «Соціальна та екологічна політика: концепції, технології, перспективи» об’єднала викладачів та студентів, залучивши вітчизняних та зарубіжних науковців і практиків до обговорення актуальних питань соціальної та екологічної політики, соціальної допомоги та соціальної освіти.

konf 2

Факультет соціально-психологічних наук та управління

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter