Головна / Новини / Події / Загальнуніверситетські / Дизайнерські таланти майбутніх педагогів

Дизайнерські таланти майбутніх педагогів

pk zast   Цього року в конкурсі «Pecherski kashtany», котрий вже більш ніж 15 років відкриває нові таланти у сфері дизайну, взяли участь студентки ІІІ курсу спеціальності «Професійна освіта. Дизайн» інженерно-педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова і продемонстрували значні успіхи.

1 червня 2017 року відбулося нагородження переможців ХVІІ Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів-модельєрів. Представники студентства нашого університету були високо оцінені журі та нагороджені почесними грамотами:

Катерина Бабич – за ІІ місце в номінації «Текстиль» (ГОБЕЛЕН).

Юлія Мурарова – за ІІІ місце в номінації «Текстиль» (БАТІК).

textyl

Вітаємо наших переможців та бажаємо не втрачати креативу для нових творчих звершень!

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter