Головна / Новини / Події / Загальнуніверситетські / Драгоманівці відзначили День пам'яті рівноапостольних Кирила і Мефодія

Драгоманівці відзначили День пам'яті рівноапостольних Кирила і Мефодія

moleben zas Ранок 24 травня 2017 року у драгоманівців розпочався з Божественної літургії у Володимирському кафедральному соборі м. Києва, яку звершив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Цього дня викладачі та студенти НПУ імені М. П. Драгоманова на чолі з ректором університету, професором Віктором Андрущенком вшанували пам'ять святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, вчителів слов'янських народів.

Ректор університету відзначив, що відвідини храму у цей особливий для кожного освітянина день є справді важливою справою, адже саме такі речі формують духовний світ особистості та укріплюють моральний дух нації.

moleben 5

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter