Головна / Новини / Події / Загальнуніверситетські / Форум «Трудове навчання в контексті проекту "Нова українська школа"»

Форум «Трудове навчання в контексті проекту "Нова українська школа"»

tr nav zast    15 травня 2017 року в місті Києві відбувся Всеукраїнський науково-практичний форум «Трудове навчання в контексті проекту "Нова українська школа"». Форум проведено на базі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти МОН України.

tr nav 1   У роботі Форуму взяли участь представники наукової, освітянської і громадської спільноти з більшості областей України та міста Києва: вчителі-практики, методисти, Заслужені вчителі України, наукові співробітники НАПН України, фахівці Інституту модернізації змісту освіти МОН України, декани профільних факультетів, що відповідають за підготовку вчителів трудового навчання і технологічної освіти, завідувачі кафедр і викладачі профільних вищих педагогічних навчальних закладів України, активісти громадських організацій.

tr nav 2    У ході засідання було заслухано та обговорено доповіді, виступи з актуальних питань трудового навчання і технологічної освіти в контексті проекту «Нова українська школа», наголошено на важливості розвитку технологічної освіти та комплексного розв’язання існуючих змістових, організаційних, матеріально-технічних і кадрових проблем галузі для успішного її реформування.

tr nav 3

Інженерно-педагогічний факультет

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter