Головна / Новини / Події / Загальнуніверситетські / ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Виклики постколоніалізму: філософія, релігія, освіта»

konf18-19 травня 2017 року на факультеті магістратури, аспірантури та докторантури відбулась ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Виклики постколоніалізму: філософія, релігія, освіта». Співорганізаторами конференції виступили два виші з Польщі – Вармінсько-Мазурський (м. Ольштин) та Опольський університет (м. Ополе).

Предметом розгляду став український та польський досвід у подоланні постколоніального синдрому, проблеми демонтажу специфічних постколоніальних (посттоталітарних)  світоглядних настанов та типів мислення, зокрема специфіки антропологічних феноменів homo soveticus, дослідження ролі релігії та освіти у подоланні викликів постколоніалізму та посттоталітаризму тощо.     konf2    В конференції взяли активну участь представники різних факультетів нашого університету, польські дослідники з Вармінсько-Мазурського університету, а також Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Донецького національного університет імені Василя Стуса (м. Вінниця) та інших.

konf 3   За результатами конференції досягнуто домовленості проводити подібні заходи на регулярній основі та підготувати колективну українсько-польську монографію.

Факультеті магістратури, аспірантури та докторантури

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter