Головна / Новини / Події / Загальнуніверситетські / Працюємо на результат!

Працюємо на результат!

step   Одне зі стратегічних завдань Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова – сприяння у працевлаштуванні студентів та випускників – перспективних молодих фахівців, креативних, цілеспрямованих, здатних розвивати культуру й зміцнювати економіку нашої держави.

  Кожного року в університеті проводиться низка заходів, спрямованих на налагодження зв’язків між потенційними роботодавцями та випускниками, задля їх майбутнього працевлаштування та кар’єрного зростання.

     Нещодавно в НПУ провели «Ярмарок вакансій 2017 року», націлений на ознайомлення майбутніх випускників з вимогами потенційного працедавця до їх професійної підготовки та обрання ними  свого майбутнього місця роботи.

    Серед запрошених на захід були представники державних органів освіти, загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, різних державних установ, державних та приватних організацій, газет та журналів, які відповідно до даних представлених роботодавцями (а це 211 студентів-випускників!), уже знайшли свого нового співробітника.

    Співпраця з потенційними роботодавцями є досить плідною і має високі показники, адже база пропозицій станом на 10.05.2017 року містить 3 456 вакансій, як педагогічних, так і непедагогічних спеціальностей.

jarmarka

Прес-служба університету

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах