Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

yarm zast   27 квітня 2017 року студентський дворик Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова перевтілився у виставкову зону, де студенти та випускники усіх спеціальностей мали можливість безпосередньо поспілкуватися з представниками різних організацій та компаній.

   Протягом дня тут проходила виставка – «Ярмарок вакансій 2017 року», яку відкрив ректор Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, академік НАПН України, професор Віктор Андрущенко, який подякував усім, хто зібрався на захід, і зокрема тим роботодавцям, що виявили бажання завітати і допомогти майбутнім молодим фахівцям з їх працевлаштуванням. 

    Він наголосив, що нашій країні необхідний молодий креативний розум, який подарує їй нові ідеї та власну працю. «Випускники нашого вишу отримують якісну освіту, яка рівняється з найвищими європейськими і міжнародними стандартами. Крім цього, випускаючись, вони уже мають певний науковий здобуток, досвід у різних сферах роботи», – зауважив Віктор Петрович.

yarmarka 1   Організував захід Навчально-методичний центр, і зокрема його начальник, кандидат педагогічних наук, професор Тарас Олефіренко та заступник завідувача організаційно-методичного відділу з працевлаштування та профорієнтації Ірина Войтюк.

yarmarka 2  Потенційні роботодавці, органи державного управління освітою, центри зайнятості, молодіжні центри праці надавали зацікавленим інформацію про вакансії, кар’єрні можливості, вимоги до обраної ними роботи. Під час консультацій щодо майбутнього працевлаштування студенти отримували вичерпні відповіді на запитання, які цікавили їх найбільше.

  Серед потенційних роботодавців були запрошені на захід коледжі (Боярський коледж екології і природних ресурсів, Коледж Київського національного університету технологій та дизайну), ліцеї та загальноосвітні школи (Київський професійний будівельний ліцей, Спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат № 25 І-ступеня, Ліцей-інтернат № 23 «Кадетський корпус», Броварська ЗОШ № 6, Пухівська ЗОШ І-ІІІ ст. Броварського району, Загальноосвітня школа як у Німеччині «Deutsche Schule Kiew», Гімназія «Європейська освіта»), мовні школи (Школи англійської мови «FLASH» та «English Prime»), дошкільні навчальні заклади та центри розвитку дитини («ЗеленСад», «Кіндерленд», «Балу»).

  Завітали на ярмарок і представники державної установи «Урядовий контактний центр», Центрального державного архіву зарубіжної україніки, Центрального державного архівного музею літератури і мистецтва України, рекрутингової компанії «NRG», центру «А. Б. С.», туристичного оператора «Travel Professional Group», розважального центру «Сюрприз», організацій «Vooho», «Колцентр», «ГФК Окрейн», «Work in China», «4 SERVICE», «Fit Curves», «ПриватБанк», «Сократ», «Арго», газети «Міст-М», тижневика «Робота и учеба».

  Тож зарядившись позитивною енергією та мотивацією, заповнивши анкети у потенційних роботодавців, з надією та вірою у власні сили, студенти НПУ імені М. П. Драгоманова – майбутні молоді фахівці – за сприяння рідного вишу зробили перші кроки до власної, успішної кар’єри.

yarmarka 3

Прес-служба університету

   

Короткі новини

Конкурс "Об'єднані мрією"

atest zastЗапрошуємо долучитися до конкурсу!

    Інтернет-видання iPress.ua, Міжнародний центр Балтійсько-Чорноморських досліджень та консенсусних практик, за підтримки народного депутата України Ірини Верещук, оголошують Всеукраїнський молодіжний конкурс есе "Об’єднані мрією", цього року присвячений річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту проголошення незалежності України.

       Детальніша інформація за посиланням >

Пресслужба університету

Тиждень української мови на факультеті української філології

mova zast

   Шановні студенти, викладачі та співробітники університету! Щорічно на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П. Драгоманова відбуваються заходи, присвячені Дню української писемності та мови. Цього року для вас підготували доволі насичену програму, з якою можна ознайомитися нижче. Щиро запрошуємо долучитися до нашого святкування!

Детальніше...

"Мелодія серця" - звітний концерт факультету мистецтв імені А. Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова

melodija serca   Колектив факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова щиро запрошує  на щорічний звітний концерт "Мелодія серця", який відбудеться 6 листопада 2019 року в Національній філармонії України (вул. Володимирська, 2).
     "Мелодія серця" - це щорічний звітний концерт факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова, який цього року охоплює ще й Міжнародний фестиваль-конкурс "Україна єднає світ" і приурочений до 185-річчя від створення нашого університету. Тому перед концертом відбудеться пресконференція за участі ректорату та деканів факультетів НПУ імені М. П. Драгоманова.
Детальніше...

Конкурси по програмі Erasmus+

erasmus   Запрошуємо взяти участь в конкурсах по програмі Erasmus+:

1. Конкурс для студентів факультету іноземної філології на отримання стипендій на стажування в Університеті Кобленц-Ландау, (Німеччина).

 1. Відповідно до умов проекту студенти (бакалаври 2-3 курсів, магістри 1 курсу), мають можливість навчатися в Університеті Кобленц-Ландау, (Німеччина) упродовж весняного семестру 2019-2020 навчального року. Детальніше...

  Підприємницький клуб НПУ імені М.П. Драгоманова Dragomanov StartUp Club проводить ФІНАНСОВИЙ БАТЛ

  finans batl    Запрошуємо студентів, викладачів та команди шкіл (5+1) на фінансовий батл.

     Захід передбачає участь у настольній фінансовій грі «Життєвий капітал» – своєрідному ноу-хау в навчанні дорослих і дітей, оскільки є водночас і навичковим тренажером, трансформаційно-психологічною грою та соціально-економічним симулятором реальності. У грі змодельовано майже всі можливі життєві ситуації, які так чи інакше впливають на фінансове становище людини.

     Які можливості дає участь у грі?

  Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 488 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід