Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

chorn zast    31 рік минув з часу цієї жахливої та трагічної події. Але ми не забули, ми не маємо права забути. А тому 26 квітня уже в шістнадцяте Національний педагогічний університет  імені М. П. Драгоманова на чолі з його ректором, академіком НАПН України Віктором Андрущенком та Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація «Афганці» Чорнобиля», яку очолює Олександр Рябека, провели у Патріаршому соборі Воскресіння Христового концерт-реквієм «Чорнобиль – молодь буде пам’ятати», згадуючи тих героїв, які ціною власного здоров’я та життя зберегли наші життя та майбутнє наших дітей.

 

     chorn 1     Серед присутніх було багато високоповажних гостей: надзвичайні і повноважні посли, представники дипломатичного корпусу, Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів України, народні депутати України, державні діячі, представники громадських, ветеранських, чорнобильських організацій, воїни АТО та ін.

chorn 2     Після урочистого покладання квітів до пам’ятника загиблим, слово надали Олександру Рябеці, який подякував очільнику НПУ імені М.П. Драгоманова Віктору Андрущенку за співпрацю та можливість зібратися разом і згадати про цю трагедію і про тих людей, які через неї пішли з життя.

    Віктор Андрущенко, ректор педагогічного вишу, звернувся до присутніх: «Ми зібралися тут, щоб вшанувати тих людей, які поклали своє здоров’я і життя, ліквідовуючи аварію на ЧАЕС. Саме Вам ми завдячуємо своїм життям. Спасибі вам за ваш героїчний подвиг. На жаль, Україна постійно переживає якісь випробування. Сьогодні – це війна на її Сході, де гинуть наші побратими, захищаючи наш спокій і наш мир. Університет шанує їх пам'ять, адже ми виховуємо вчителя, який йде до школи і своїм учням має дати не лише якісні знання, але й сформувати духовно-моральні цінності, прищепити любов до батьків, вчителів, до держави, до Батьківщини».

chorn 3   На адресу організаторів заходу були надіслані листи і пам’ятні звернення глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава, Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, Міністра соціальної політики Андрія Реви, Міністра молоді і спорту України Ігоря Жданова та ін.

chorn 4    У концерті брали участь творчі колективи факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П.Драгоманова: Камерний оркестр (керівник – заслужений діяч мистецтв України, професор Василь Федоришин), мішаний хор «Дзвін» (керівник – заслужений діяч мистецтв України, професор Галина Савчук), хорова група «Червона калина» (керівник – заслужений діяч мистецтва України, професор Дмитро Радик), хор регентів (керівник – заслужений діяч мистецтва України, професор Дмитро Болгарський), хор іноземних студентів (керівник – доцент Інна Коваленко), жіночий хор «Павана» (керівник – заслужений діяч мистецтв України, професор Людмила Байда) та ін.

chorn 5   У концерті взяв участь і Національний заслужений академічний український народний хор імені Г.Верьовки (генеральний директор та головний художній керівник – народний артист України, професор Зеновій Корінець). Серед виконавців були відомі народні артисти України: солісти Національної Опери України, лауреати Національної премії ім. Т.Г.Шевченка, професори НПУ імені М.П.Драгоманова, народні артисти України та заслужені діячі мистецтв України. Автори цього проекту – Василь Федоришин та Олександр Рябека, а головний режисер-постановщик – Заслужений працівник культури, професор Тетяна Андрущенко.

chorn 6    Вічна пам’ять і шана усім, хто загинув внаслідок Чорнобильської трагедії.

Концерт-реквієм можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=QO3n3gBmDbs

                                                                                    Прес-служба університету

   

Короткі новини

Конкурс "Об'єднані мрією"

atest zastЗапрошуємо долучитися до конкурсу!

    Інтернет-видання iPress.ua, Міжнародний центр Балтійсько-Чорноморських досліджень та консенсусних практик, за підтримки народного депутата України Ірини Верещук, оголошують Всеукраїнський молодіжний конкурс есе "Об’єднані мрією", цього року присвячений річниці Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту проголошення незалежності України.

       Детальніша інформація за посиланням >

Пресслужба університету

Тиждень української мови на факультеті української філології

mova zast

   Шановні студенти, викладачі та співробітники університету! Щорічно на факультеті української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ імені М.П. Драгоманова відбуваються заходи, присвячені Дню української писемності та мови. Цього року для вас підготували доволі насичену програму, з якою можна ознайомитися нижче. Щиро запрошуємо долучитися до нашого святкування!

Детальніше...

"Мелодія серця" - звітний концерт факультету мистецтв імені А. Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова

melodija serca   Колектив факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М.П. Драгоманова щиро запрошує  на щорічний звітний концерт "Мелодія серця", який відбудеться 6 листопада 2019 року в Національній філармонії України (вул. Володимирська, 2).
     "Мелодія серця" - це щорічний звітний концерт факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова, який цього року охоплює ще й Міжнародний фестиваль-конкурс "Україна єднає світ" і приурочений до 185-річчя від створення нашого університету. Тому перед концертом відбудеться пресконференція за участі ректорату та деканів факультетів НПУ імені М. П. Драгоманова.
Детальніше...

Конкурси по програмі Erasmus+

erasmus   Запрошуємо взяти участь в конкурсах по програмі Erasmus+:

1. Конкурс для студентів факультету іноземної філології на отримання стипендій на стажування в Університеті Кобленц-Ландау, (Німеччина).

 1. Відповідно до умов проекту студенти (бакалаври 2-3 курсів, магістри 1 курсу), мають можливість навчатися в Університеті Кобленц-Ландау, (Німеччина) упродовж весняного семестру 2019-2020 навчального року. Детальніше...

  Підприємницький клуб НПУ імені М.П. Драгоманова Dragomanov StartUp Club проводить ФІНАНСОВИЙ БАТЛ

  finans batl    Запрошуємо студентів, викладачів та команди шкіл (5+1) на фінансовий батл.

     Захід передбачає участь у настольній фінансовій грі «Життєвий капітал» – своєрідному ноу-хау в навчанні дорослих і дітей, оскільки є водночас і навичковим тренажером, трансформаційно-психологічною грою та соціально-економічним симулятором реальності. У грі змодельовано майже всі можливі життєві ситуації, які так чи інакше впливають на фінансове становище людини.

     Які можливості дає участь у грі?

  Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті Один гість та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід