Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

DSC 000421 листопада 2013 року в Інституті розвитку дитини відбувся День Кар’єри. У рамках заходу організовано зустріч студентів І та ІІІ курсів напряму підготовки «Дошкільна освіта» з управлінцями галузі дошкільної освіти, представниками наукових установ, а також Ярмарок вакансій.

 Відкриваючи захід, директор Інституту розвитку дитини, кандидат філософських наук, професор Ірина Загарницька підкреслила, що важливими завданнями Інституту є організаційно-консультативна підтримка випускників, створення умов для спілкування студентів – молодих фахівців із провідними спеціалістами різних ланок галузі дошкільної освіти, соціокультурної сфери, представниками установ-роботодавців у режимі реального часу.

День Карʼєри, який вже традиційно організовується дирекцією спільно з Асоціацією випускників ІРД, дозволяє студентам відчути значні стартові можливості для власної професійної самореалізації, широкі перспективи працевлаштування, ознайомитися з переліком вакансій, отримати інформацію щодо умов роботи.

DSC 0128 

З вітальним словом до студентів звернувся доктор філософських наук, професор, політик, громадський діяч, радник ректора НПУ імені М. П. Драгоманова Микола Бойчук. Він відзначив, що випускник Драгоманівського вишу впевнено почуває себе на ринку праці, це конкурентноздатний фахівець, формування якого забезпечується зусиллями ректорату університету та висококваліфікованого професорсько-викладацького складу.

Про своє становлення в професії розповіла Тетяна Жиліна – випускниця університету, а нині – головний спеціаліст відділу дошкільної освіти та соціального захисту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації. Тетяна Іванівна познайомила присутніх із структурою та напрямками діяльності Департаменту, пригадала свої перші кроки в роботі з дітьми дошкільного віку.

2 

 Перспективи наукового зростання окреслила Олена Острянська – кандидат педагогічних наук, доцент, старший науковий співробітник Інституту проблем виховання НАПН України. Гостя озвучила напрямки досліджень лабораторії дошкільного виховання, надихнула студентів займатися науковою творчістю.

 Кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри дитячої творчості, голова Науково-методичної ради Інституту розвитку дитини Галина Сухорукова розповіла про свій 40-річний науково-педагогічний досвід роботи та закликала студентів старанно вчитися.

DSC 0072 

У ході жвавого спілкування з аудиторією гості пригадали студентське життя, відповіли на запитання, що цікавили молодь.

Методист з питань дошкільної освіти науково-методичного центру Управління освіти Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації Ольга Стрикун, спільно з представниками кадрової та методичної служб Управління освіти Святошинського району міста провели Ярмарок вакансій. Найкращі студенти старших курсів ознайомились із вакансіями, було проведено співбесіди, за результатами яких випускники будуть забезпечені першим робочим місцем.

Вл. інф.

   

Короткі новини

Прохання підтримати екологічну ініціативу стосовно НПП Синевир

NPP Synevir   7 жовтня 2019 року стартував Проєкт очищення Національного природного парку Синевир. Але для того, аби він переміг і виграв грант для реалізації і втілення в життя, необхідно проголосувати. Голосування триватиме до 21 жовтня 2019 року.

   На кошти, виграні в гранті, будуть встановлені по периметру парку смітники, територія озера та саме озеро будуть прибрані. І що не менш важливо, встановлені туалети.

Детальніше...

«Dragomanov StartUp Club» почав свою роботу

     startup zast 1Під час відкриття нового сезону 1 жовтня 2019 року підприємницький клуб НПУ продемонстрував програму своєї роботи на наступний рік, що складається з більш ніж 30 заходів. Зокрема, буде проведено три міні-тренінги з таких ключових напрямків:

Детальніше...

Чотирнадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки

    amonashvili 26 - 27 жовтня 2019 року за сприяння Міністерства освіти і науки України на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбудуться Чотирнадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки.

 Інформаційний лист

Пресслужба університету

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

NEFKOЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

Україна

Підвищення енергоефективності у навчальних будівлях Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова у м.Києві (підпроект в рамках проекту Вищих навчальних закладів України)

 

Детальніше...

З Днем захисника України!

14 Z Dnem zahysnyka Ukrayiny    14 жовтня в Україні традиційно відзначають День захисника України, День українського козацтва, День створення УПА та християнське свято ­– день Покрови Пресвятої Богородиці. Цього дня у кожного з нас є можливість висловити вдячність тим, хто на передовій обороняє кордони нашої країни, та схилити голови в скорботі перед тими, хто віддав за це своє життя.

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 340 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід