Головна / Новини / Події / Загальнуніверситетські / У НПУ відбулась відкрита лекція Др. Тоні Лейна

У НПУ відбулась відкрита лекція Др. Тоні Лейна

0oTyCL83Ges23 вересня 2013 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова в контексті місяця «Віри та науки» від ССХ відбулась відкрита лекція Др. Тоні Лейна на тему «Де істина? Космологія, світ та нове творіння». Професор Др. Лейн говорив про конфлікт між «вірою та наукою» на прикладі питань, перед якими постає людство досліджуючи космологію.

Др. Лейн отримав вчені ступені з математики та теології в університеті Оксфорда. Сьогодні він є визнаним спеціалістом з історичної теології та займається викладацькою діяльністю в Лондонській школі теології, Великобританія. Його авторству належать 13 книжок та більше ніж 70 наукових статей. Російськомовному читачеві Др. Тоні Лейн знайомий за книгою «Христианские мыслители», яку презентувало видавництво Мирт ще в 1997 році.

Вл. інф.

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter