Репозитарій НПУ  

   

Sikorsky Challenge  

   

SCEGES  

plakat

   

Центр діаспори  

logo crd

   

АВ НПУ  

   

Наш логотип  

НПУ

   

Пошук у Google  

   

olimpiada   

   По всій Україні розпочався ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за переліком напрямів та спеціальностей. 

     Ось наші перші переможці:

   

 

 


  Студент факультету природничо-географічної освіти та екології Денис Полтавченко виборов ІІІ місце в олімпіаді з навчальної дисципліни «Українська мова», яка проходила на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського  

 Poltavchenko

 

 

 

 

    У ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фізика» для класичних та педагогічних вищих навчальних закладів, що проходив 14-17 березня на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, перемогу цьогоріч здобули:

 

YaroshkoАнтон Ярошко, студент фізико-математичного факультету, який посів ІІ місце в загальному заліку та І місце серед педагогічних ВНЗ

 

 

 

 

 

RotozeyАнастасія Ротозей, студентка фізико-математичного факультету, яка виборола ІІ місце серед педагогічних вишів нашої країни

 

 

 

 

 

    А 23 та 24 березня 2017 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Спеціальна освіта», де студенти факультету корекційної педагогіки та психології продемонстрували високий рівень фахової підготовки, що був відповідно відзначений членами журі:

І місце виборола Маргарита Слишко, студентка 4 курсу спеціальності «Психологія. Психологія (спеціальна, медична)»

Slyshko

 

 

 

 

 

 

SuhorivskaГрамотою «За прикладну спрямованість дослідження» була відзначена Іванна Суховірська, студентка 4 курсу спеціальності «Спеціальна освіта. Ортопедагогіка»

 

 

 

 

Грамота «За чіткість та аргументованість викладу матеріалу» була здобута Світланою Моренко, студенткою 1 курсу магістратури спеціальності «Спеціальна освіта. Сурдопедагогіка» 

Morenko

 

 

 

 

   

 

Щиро вітаємо студентів та викладачів, що сприяли таким високим науковим результатам!

Прес-служба університету

 

 

   

Короткі новини

Запрошуємо на концерт «Під Покровою твоєю, Богородице...»

    konz zastЩиро запрошуємо Вас на концерт «Під Покровою твоєю, Богородице...», який відбудеться 23 жовтня 2019 року о 18:00 в Патріаршому соборі УГКЦ (вул. Микільсько-Слобідська, 5, метро Лівобережна, біля Експоцентру). 

      Концерт вже став традиційним і проходить щороку, але саме цього року він приурочений також до визначної дати – 185-річчю від заснування нашого університету.

      Вхід, як завжди, вільний, а програма цікава й насичена. Тож ласкаво просимо!

Деталі на https://www.facebook.com/events/428794407780875/

Пресслужба університету 

Лабораторія інтелектуального розвитку в НПУ імені М.П. Драгоманова

    lab zastЗапрошуємо всіх зацікавлених учнів 5-6 класів м. Києва та області взяти участь у роботі Лабораторії інтелектуального розвитку. Заняття будуть проводитися у формі гуртків з математики, фізики та астрономії, інформатики та роботехніки, де діти отримають цікаві та корисні експериментальні знання.

Детальніше...

Оголошено конкурс на заміщення посад науково-педагогічних працівників

ogoloshennya 1    На виконання вимог п. 11 ст. 55 Закону України “Про вищу освіту”,   п.п. 4.11.3, 5.2, 5.3 статуту Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова оголошується конкурс на заміщення посад науково-педагогічних працівників:

Факультет політології та права

Кафедра теорії та історії держави і права

Професор – 1, старший викладач – 0,25

Кафедра правознавства та галузевих юридичних дисциплін

Завідувач кафедри; професор – 2, доцент – 0,5, старший викладач – 0,75

Детальніше...

Прохання підтримати екологічну ініціативу стосовно НПП Синевир

NPP Synevir   7 жовтня 2019 року стартував Проєкт очищення Національного природного парку Синевир. Але для того, аби він переміг і виграв грант для реалізації і втілення в життя, необхідно проголосувати. Голосування триватиме до 21 жовтня 2019 року.

   На кошти, виграні в гранті, будуть встановлені по периметру парку смітники, територія озера та саме озеро будуть прибрані. І що не менш важливо, встановлені туалети.

Детальніше...

«Dragomanov StartUp Club» почав свою роботу

     startup zast 1Під час відкриття нового сезону 1 жовтня 2019 року підприємницький клуб НПУ продемонстрував програму своєї роботи на наступний рік, що складається з більш ніж 30 заходів. Зокрема, буде проведено три міні-тренінги з таких ключових напрямків:

Детальніше...
   

 НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

   

двд

Підготовка до ЗНО  

Distant 2

   

Шукаю роботу  

шукаю роботу

   

Обери сам  

диципліна за вибором

   

Корпоративна пошта  

email

   

Горизонт-2020  

Horizon2020

   

АРПУЄ  

book konst 

Педагогічна Конституція Європи: прийняття та реалізація

   

Рейтинги  

   

Хто на сайті?  

На сайті 880 гостей та користувачі відсутні

   

Канал новин  

   

Вхід