Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Візит делегації з Сіанської музичної консерваторії

Візит делегації з Сіанської музичної консерваторії

11 вересня 2019 року ректор університету Віктор Андрущенко спільно з проректором з міжнародних зв’язків Володимиром Лавриненком, проректором з наукової роботи Григорієм Торбіном, деканом факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського Василем Федоришиним та деканом факультету соціально-економічної освіти Володимиром Євтухом зустрівся з представниками китайської делегації з Сіанської музичної консерваторії – директором науково-дослідницького офісу та кафедри дослідження теорії мистецтва професором Лі Баоцзе та директором відділу міжнародного співробітництва та обміну, доцентом кафедри музикознавства др. Гао Хецзе. На зустрічі було обговорено перспективи взаємоспівпраці, основні її напрямки та види.

Ректор університету відзначив активну діяльність університету щодо розвитку міжнародного співробітництва та розгалуженість міжнародних зв’язків закладу, висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю, зокрема між факультетом мистецтв НПУ імені М.П. Драгоманова та Сіанською музичною консерваторією.

kytaj 1

kytaj 2