Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Вітаємо студентів-екологів з перемогою – I  місце у  конкурсі-фестивалі «Екологічна мода»

Збірна команда «ECO-BANG» гідно представила НПУ імені М.П. Драгоманова та факультет природничо-географічної освіти та екології у конкурсі, висвітливши актуальні екологічні проблеми та шляхи їх вирішення через творчий підхід (дизайн одягу, аксесуарів, відео- і фотопрезентація).

Особливу увагу команда отримала від спонсорів заходу (Всеукраїнська екологічна ліга, АТ «Рудь», ЗАТ «Житомирські ласощі»).

Команда «ECO-BANG»  висловлює щиру вдячність адміністрації факультету ПГОЕ та університету за надану підтримку та можливість взяти участь в екологічному конкурсі-фестивалі.

Професійний підхід та тепла зустріч від організаторів конкурсу подарували незабутні емоції, враження та наснагу для подальших творчих звершень!

vitaemo student ecologic 1

vitaemo student ecologic 3