Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Вечір вшанування видатного українського математика Георгія Вороного

Вечір вшанування видатного українського математика Георгія Вороного

voronyi1     15 листопада 2018 року в Колонній залі КМДА відбувся вечір памʼяті видатного українського математика Георгія Вороного (1868–1908), присвячений 150-річчю від дня народження. Організаторами заходу виступили Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Київська міська рада, Інститут математики НАН України та Київське математичне товариство.

Модератор вечора – декан фізико-математичного факультету, професор кафедри вищої математики Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, доктор фізико-математичних наук, професор Микола Працьовитий.

voronyi2    На вшануванні пам'яті видатного математика аудиторія мала змогу дізнатися про його непростий життєвий шлях та про його визначальну роль у науці, зокрема й те, як сьогодні суспільство користується плодами його дослідницької діяльності, в яких сферах життя застосовують діаграми Вороного.

voronyi3     Серед доповідачів – старший науковий співробітник Інституту математики НАН України, кандидат фізико-математичних наук Галина Сита, старший науковий співробітник Інституту математики НАН України, кандидат фізико-математичних наук Ірина Єгорченко, проректор з наукової роботи НПУ імені М. П. Драгоманова, доктор фізико-математичних наук, професор Григорій Торбін та ін.

voronyi4   Неймовірний музичний супровід вечора забезпечували талановиті представники факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова.

voronyi5 Прес-служба університету