Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / В НПУ імені М. П. Драгоманова проведено навчання з пожежної безпеки

В НПУ імені М. П. Драгоманова проведено навчання з пожежної безпеки

13 лютого 2019 року в НПУ імені М. П. Драгоманова були проведені навчання з пожежної, техногенної безпеки серед керівників структурних підрозділів, завідувачів господарств навчальних корпусів  та комендантів гуртожитків за участю фахівців Шевченківського районного управління ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві, зокрема заступника начальника управління підполковника Володимира Миколайовича Гребенюка та головного спеціаліста цього управління майора Юрія Олександровича Мироненка.

pozhezha 1     На зустрічі було обговорено першочергові заходи запобігання виникненню надзвичайних ситуацій в навчальних корпусах та гуртожитках університету.

pozhezha 2pozhezha 3     Була звернута увага на основні позиції таких заходів, як здійснення профілактичних ремонтів електроустановок, приладів та вентиляційного обладнання, проведення перевірок протипожежного та технічного стану адміністративних, побутових, складських та інших приміщень (в т.ч. горищ та підвалів), контроль за станом автоматичної сигналізації систем пожежогасіння  та оповіщення про пожежу, про користування виходами для евакуації, інструкції з пожежної безпеки, плани евакуації та іншу документацію, яка роз’яснює дії при виникненні надзвичайних ситуацій.

pozhezha 4Прес-служба університету