Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Українське дошкілля в центрі уваги Дитячого фонду ООН в Україні

Українське дошкілля в центрі уваги Дитячого фонду ООН в Україні

doshkillia     У жовтні 2018 року у Міністерстві освіти і науки України відбулася зустріч із Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні з метою обговорення питань, що стосуються системи дошкільної освіти, програмно-методичного забезпечення, моніторингу та оцінки якості дошкільної освіти. До участі в цьому заході було запрошено завідувача кафедри методик та технологій дошкільної освіти Ірину Олексіївну Луценко та доцента цієї кафедри Наталію Валентинівну Левінець.

Неабиякий інтерес Представництва викликали питання професійної підготовки майбутніх вихователів для закладів дошкільної освіти. Зокрема обговорювалось питання академічної свободи учасників освітнього процесу, якість практичної підготовки в закладах вищої освіти, використання коучингу в професійній освіті як інноваційної технології.