Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / «Школа Social лідерства - Student»: зимова програма «Зима-2019-Красія»

«Школа Social лідерства - Student»: зимова програма «Зима-2019-Красія»

2-9 лютого 2019 року на території Ужанського національного природного парку (Закарпаття, с. Сіль, туркомплекс «Едельвейс») за сприяння ректора університету проф. В.П.Андрущенка та підтримки проф. Г.М.Торбіна, проф. І.Т.Горбачука, проф. М.С.Корця, декана факультету соціально-економічної освіти проф. В.Б.Євтуха, завідувача кафедри теорії та технології соціальної роботи проф. О.Г.Карпенко, а також з ефективною допомогою  Н.М.Євдокимової  відбулося тренінгове навчання студентів «Школи Social лідерства - Student».

soclid 1     Гостинність Ужанського національного природного парку (директор В.І.Биркович) та туристичного комплексу "Едельвейс", згуртованість колективу під керівництвом А.С.Кирлика створювали загальний настрій, якість та комфорт проведення Зимової програми «Школи Social лідерства - Student» в мальовничому куточку Закарпаття з чистим повітрям, природним джерелом мінеральної води, чаруючим гірським краєвидом та смачними закарпатськими смаколиками.

soclid 2   Успішність організації та проведення тренінгових занять, майстер-класів, дискусій, було забезпечено організаторами (керівник школи Д.Д.Бибик), командою тренерів (Д.Д.Бибик, І.Б.Савельчук, В.В.Сироватко) та командою запрошених гостей – учасників Зимового Інтенсиву – 2019 Київського Інституту Гештальту та Психодрами (С.Венедикт), які спільно створили навчально-тренінгове середовище в умовах гірського спортивного відпочинку соціально-згуртованих студентів спеціальності «Соціальна робота», які впевнено крокують до соціальних змін.

soclid 3     Зимова програма «Школи Social лідерства - Student» факультету соціально-економічної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова була успішно реалізована завдяки активності студентської молоді, яка здобувала навички та компетенції соціальних лідерів, розкривала нові можливості для розвитку власного лідерського потенціалу, цього разу створюючи власні пропозиції щодо забезпечення сталого розвитку громади засобами соціального підприємництва. Пошук ефективних шляхів через створення та захист ідей Start-up проектів стали підсумковим й спрямованим етапом закріплення отриманих знань й навичок з соціального підприємництва та підвищення соціального лідерства у лідерів.

soclid 4    Отримання сертифікатів учасниками Зимової Школи тільки підтвердили їх активну лідерську позицію та прояв власного інтелектуально-творчого потенціалу, що надало сподівання організаторам та тренерам продовжувати зусилля щодо формування умов для поширення студентського лідерського руху НПУ імені М.П.Драгоманова.

Усім учасникам та тренерам Школи наснаги, продуктивності та ефективної співпраці в організації наступної Програми «Літо-2019-Синевир», яка традиційно проводиться у травні на Навчально-науковій базі «Синевир» НПУ імені М.П.Драгоманова.

soclid 5

Дар’я Бибик, керівник «Школи SOCIAL лідерства – STUDENT»