Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Ректор провів нараду щодо посилення заходів безпеки в НПУ імені М. П. Драгоманова

У суботу, 16 лютого 2019 року, ректор НПУ імені М. П. Драгоманова професор Віктор Андрущенко провів нараду з проректором із науково-педагогічної та адміністративно-господарчої роботи Миколою Корцем, завідувачами господарств гуртожитків та навчальних корпусів. У зв’язку з пожежею, що трапилася в Національному авіаційному університеті, ректор наголосив на необхідності посилення заходів безпеки в НПУ імені М. П. Драгоманова, проведенню комплексу заходів з організації і забезпечення збереження життя та здоров'я студентів і викладачів, зокрема посилення охорони усіх будівель університету, черговій перевірці всіх евакуаційних виходів, проведення серед всіх учасників навчально-виховного процесу роз’яснення правил поведінки у випадку виникнення надзвичайної ситуації, чергових протипожежних навчань, а також інструктажів завідувачам господарств гуртожитків та навчальних корпусів.