Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Реалізація студентських ініціатив та проектів

Реалізація студентських ініціатив та проектів

subotnyk     Студентський актив факультету історичної освіти виступив з ініціативою створити біля свого навчального корпусу зону відпочинку та прогулянок для студентської молоді – невеличкий скверик з зеленими насадженнями та зручними лавками. Провівши конкурс проектів на факультеті, було обрано найкращий та найоптимальніший.

І вже  27 жовтня 2018 року було зроблено перший крок по втіленню задуму в реальність. Студенти-активісти цього факультету та представники Студентського парламенту організували підготовчі роботи, провівши суботник з благоустрою території, що біля навчального корпусу. В. о. декана факультету Тетяна Мелещенко, керівниця Центру молодіжної політики Таміла Новіцька та Павло Білоножко  підтримали ініціативу й допомогли у приведенні території  у відповідний стан.

Тож чекаємо на продовження і завершення цього проекту навесні наступного року, коли омріяний студентами скверик зазеленіє.