Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Професура НПУ імені М. П. Драгоманова в прямому ефірі

Професура НПУ імені М. П. Драгоманова в прямому ефірі

22 лютого 2020 року представниця НПУ імені М.П. Драгоманова, докторка філософських наук, професорка Юлія Бех стала спікеркою на Телевізійному Освітньому Марафоні, який потрапив до Книги Рекордів України.

profes Beh 1

Марафон організований  Освітнім Хабом міста Києва, КНП «Освітня агенція міста Києва» та Асоціацією Інноваційної Цифрової Освіти та спрямований на розвиток навичок 21 століття. Він транслювався в прямому ефірі ТРК «Київ» протягом 10 годин.

30 ТОП-спікерів, фахівців своїх галузей давали 20 хвилинні лекції з цікавим та корисним контентом з емоційного інтелекту, вивчення іноземної мови, успішних продажів, ораторського мистецтва, ефективних комунікацій, прикладної психології, управління.

Серед  спікерів : Уляна Супрун, голова Arc.UA, в.о. Міністра охорони здоров`я України (2016-2019); Павло Ковчег, СЕО радіостанції Європа Плюс; Володимир Співаковський, президент Міжнародної корпорації «Гранд», письменник, двічі рекордсмен Книги Рекордів Гіннеса; Ольга Руднєва, Директорка Фонду Олени Пінчук «АнтиСНІД»; Анна Просвєтова, теле- та радіоведуча, експерт-консультант телеканалів СТБ та Україна та багато інших.

profes Beh 2

Виступ Ю. Бех "Прийняття рішень у контексті персональної ефективності" можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/mDj24wkpP38.

факультет менеджменту освіти та науки