Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Підготовка педагогів позашкільної освіти: шлях становлення і розвитку

Підготовка педагогів позашкільної освіти: шлях становлення і розвитку

27 лютого 2019 року з нагоди 10-річчя підготовки педагогів-позашкільників у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова проведено Всеукраїнський круглий стіл «Підготовка педагогів позашкільної освіти: шлях становлення і розвитку».

kruglystil 1     Круглий стіл об’єднав представників Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Національної академії педагогічних наук України, Державної служби якості освіти України, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Міжнародної асоціації позашкільної освіти, інших працівників органів управлінь освіти, закладів позашкільної і вищої освіти, вчених, студентів, ЗМІ та громадськість.

kruglystil 2         Основною метою круглого столу стало обговорення сучасних питань кадрового забезпечення системи позашкільної освіти, професійної підготовки педагогічних кадрів закладів позашкільної освіти як важливої складової розвитку галузі позашкільної освіти України.

kruglystil 3     Учасники круглого столу відмітили актуальність і важливість підготовки педагогів позашкільної освіти, вагомий внесок Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, кафедри позашкільної освіти у вирішення цього питання.

kruglystil 4     Учасники Всеукраїнського круглого столу «Підготовка педагогів позашкільної освіти: шлях становлення і розвитку» відзначили високий рівень його організації й отримали сертифікати.

kruglystil 5