Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Нові перспективи розвитку міжнародної співпраці

Нові перспективи розвитку міжнародної співпраці

23 вересня 2019 року начальник відділу міжнародних зв’язків НПУ імені М.П.Драгоманова Т.В. Матусевич, спеціаліст відділу М.В. Коновалова та заступник декана з міжнародних відносин філологічного факультету Н.О. Стефанова провели зустріч із начальником міжнародного офісу Університету Кобленц-Ландау (Німеччина) Dr. Iryna Shalaginova та представниками відділу міжнародних зв’язків кампусу Кобленц Ms.Ines Tobis та кампусу Ландау Ms.Jutta Bohn.

На зустрічі було обговорено про подальшу співпрацю між Університетами за напрямом студентської академічної мобільності та можливості впровадження ефективних підходів до формування міжкультурних компетентностей у студентів та викладачів, а також можливості приймати німецьких студентів на англомовні курси в НПУ М.П.Драгоманова.