Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Молоді вчені зустрілись з Президентом Німецького дослідницького товариства, професором Петером Штрошнайдером

RMV25 квітня 2017 року відбулась зустріч Президента Німецького дослідницького товариства (DFG) професора д-ра Петера Штрошнайдера з українськими молодими вченими, де на запрошення Ради молодих вчених при МОН України у зустрічі взяли участь члени Ради молодих вчених НПУ імені М. П. Драгоманова: Сергій Терепищий, професор кафедри соціальної філософії, філософії освіти та освітньої політики (Голова РМВ); Роман Нікіфоров, в.о. зав. кафедри математичного аналізу та диференціальних рівнянь (Перший заступник Голови РМВ); Ірина Кобилянська, старший викладач кафедри іноземних мов за професійним спрямуванням (Заступник Голови РМВ); Ірина Єжель, асистент кафедри біології (Секретар РМВ); Ольга Кархут, доцент кафедри теорії та історії держави і права (член РМВ).

Серед основних тем, які обговорювались, найбільшу цікавість учасників викликали питання пов’язані із фінансуванням досліджень молодих учених, проблемами внутрішньо переміщених університетів, експертизою наукових проектів, програмами сприяння академічній доброчесності, наукометричними показниками у оцінюванні проектів у сфері соціогуманітарних наук та інші. Також професор Петер Штрошнайдер проінформував присутніх про можливості грантової підтримки наукових проектів.

Сергій Терепищий, Голова РМВ