Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / IX Міжуніверситетський фестиваль-конкурс аматорського мистецтва ФArt

IX Міжуніверситетський фестиваль-конкурс аматорського мистецтва ФArt

fart8  Черговий щорічний Міжуніверситетський фестиваль-конкурс аматорського мистецтва ФArt відгримів у стінах Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Цього року участь взяли більше ста учасників із 6 університетів України.

Відбірковий етап відбувся 31 жовтня 2018 року. Тут всі охочі мали змогу виступити перед публікою та журі, продемонструвавши свої вміння у трьох категоріях: художнє слово, хореографія та вокал. Різноманіття талантів просто вражало. Конкурс відзначився справді високим рівнем виконавської і сценічної майстерності, тож журі не позаздриш, оскільки саме вони мали обрати кращих із кращих.

fart3    А напередодні Міжнародного дня студента відбувся гала-концерт Фестивалю з виступами найяскравіших учасників та членів журі, зокрема Михайла Дубаса і Тетяни Пирогової. Тут же відбулося й нагородження переможців за всіма категоріями. Ректор НПУ імені М.П.Драгоманова власноруч вручав нагороди переможцям та привітав кожного особисто.

fart2   Віктор Андрущенко зазначив, що сучасна молодь – надзвичайно талановита, і такі заходи, як цей конкурс, вкотре це підтверджують. Але щоб підготувати і провести такий фестиваль потрібно зробити колосальну роботу. Тому окрему вдячність Віктор Петрович висловив Ірині Віталіївні Савченко, організатору  й одному із членів журі фестивалю-конкурсу аматорського мистецтва ФArt.

fart5   Всі гості побачили дуже багато талановитих особистостей, проте компетентне журі, яке представляли художній керівник ансамблю народного танцю «Горицвіт» Марина Савчук, художній керівник і хореограф школи танців Young Dance Family (YDF), суддя вищої категорії, керівник шоу-балету RIOLET Роман Рєзніков, заслужена артистка України, солістка Національного академічного народного українського хору імені Г.Верьовки, художній керівник вокально-інструментального ансамблю «Ягідки» Тетяна Пирогова та лауреат І премії Восьмого міжуніверситетського фестивалю-конкурсу аматорського мистецтва «Ф-art 2018» у номінації «Вокал», лауреат фестивалів «Талановиті діти Київщини», «Концерти від Фастова до Подолу», «Пісенний заспів» (Львів), учасник телепроекту «Голос Країни» та телепроекту «X-Factor» (Великобританія) Михайло Дубас, все ж мало обрати переможців. Ними стали:

fart6

Номінація «ВОКАЛ»

Прізвище, ім’я

університет, факультет

Місце

Гран-прі

Тараненко Анастасія

НПУ, Факультет спеціальної та інклюзивної освіти

Дуети

Botanics

НПУ, Факультет філософської освіти і науки

«Золоте перевесло»

Солісти

Михалюк Анна

Київський національний лінгвістичний університет, факультет германської філології

Сізова Тетяна

НПУ, факультет іноземної філології

Марполь Крістіна

Київський національний лінгвістичний університет, факультет перекладу

4.

Яретик Микола

5.

Татко Денис

Номінація «ХОРЕОГРАФІЯ»

Ансамблі

1.

Клуб спортивно-бального танцю «Міф»

НАУ, НаУКМА, НМУ імені О.О. Богомольця

2.

Колектив сучасного танцю «Jam»

Солісти

Крапивко Марія

Київська муніципальна українська академія танцю імені Сержа Лифаря, класична хореографія

Морозова Оксана

НПУ, Фізико-математичний факультет

Максак Наталія

НПУ, Факультет спеціальної та інклюзивної освіти

Номінація «ХУДОЖНЄ СЛОВО»

Пастушенко Яна

НПУ, Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка

Панасюк Валерія

Жмуд Оксана

4.

Караміна Катерина

НПУ, факультет інформатики

5.

Подяка літературній майстерні  «Божевільні риби»

fart4

Та все ж найфеєричнішим номером став подарунок від директора Центру культури та мистецтв університету Ірини Савченко, яка станцювала разом з одним із членів журі хореографом Романом Рєзніковим.

fart7     Отож нагороди знайшли своїх власників, а попереду ювілейний фестиваль-конкурс. Отож чекатимемо з нетерпінням нових талантів наступного року на X Міжуніверситетському фестивалі-конкурсі аматорського мистецтва ФArt.

fart1