Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Інформаційно-просвітницький семінар "Reduce crime together"

Інформаційно-просвітницький семінар "Reduce crime together"

17 січня 2020 року студенти-активісти НПУ імені М.П. Драгоманова провели семінар під назвою "Reduce crime together". Інформаційно-просвітницький захід відбувся за участі студентів університету, які є представниками міжнародної волонтерської організації "ASEZ-КУМ", а також студентів-волонтерів з організації ASEZ, які приїхали з Південної Кореї.

asez 6   Влітку 2019 року студенти НПУ імені М.П. Драгоманова взяли участь у семінарі "Reduce crime together", що відбувся у Південній Кореї. Студенти-іноземці мали бажання стати учасниками подібного заходу в Україні. Семінари із зазначеної теми проводяться в кампусах усього світу з метою зниження рівня злочинності у світі, оскільки саме студенти є рушійною силою, яка творить наше спільне майбутнє. До участі в семінарі долучилися проректор з навчально-методичної роботи гуманітарних факультетів Ігор Вєтров та проректор з міжнародних зв’язків університету Володимир Лавриненко.

asez 2

Володимир Григорович висловив підтримку організації ASEZ та наголосив, що тема зазначеного семінару є важливою для кожного члена суспільства. Студенти університету виявили активну позицію щодо участі в подібних семінарах, організованих студентами-волонтерами з гуртка "ASEZ_KУМ". asez 3

asez 7

Студенти та гості семінару провели час в дружній атмосфері, отримали нові враження від спілкування з носіями корейської культури, а також поділилися думками щодо теми, яка є важливою для кожного.asez 4