Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / До НПУ імені М.П. Драгоманова завітала гостя із коледжу Нортвест Сеппі Масуді

До НПУ імені М.П. Драгоманова завітала гостя із коледжу Нортвест Сеппі Масуді

7 жовтня 2019 року керівник  відділу міжнародних зв’язків  НПУ імені М.П.Драгоманова Тетяна Матусевич провела зустріч із доктором Сеппі Масуді, керівником відділу міжнародних відносин коледжу Нортвест (Едмонтон, Канада).

На зустрічі було обговорено можливості  міжнародної та наукової співпраці, а також програму «Подвійний диплом» та особливості академічних обмінів.

Довідка. Нортвест коледж – державний заклад, що існує понад 50 років. Він  не тільки надає освітні послуги понад 18 300 студентам, але й бере активну участь у міжнародній діяльності та приймає іноземних студентів з усього світу.