Головна / НОВИНИ / Події / Навчально-методична рада / Рекомендації до друку від 22.05.2012

Рекомендації до друку від 22.05.2012

Рекомендація до друку підручників, посібників та навчально-методичних матеріалів викладачів і співробітників університету

Інститут корекційної педагогіки та психології

Відповідальний голова науково-методичної ради інституту – Кравець Н.П.

1. 1.Посібник "Тренажери у фізичному вихованні та руховій реабілітації дітей з моторними порушеннями". Автори: Єфименко М.М., Мога М.Д.

Фізико-математичний інститут

Відповідальний голова науково-методичної ради інституту – Гончаренко Я.В.

1. 1.Методичні розробки для виконання лабораторних робіт з радіоелектроніки. Вступ. Радіоелектронні прилади". Автор: Козеренко С.І.

Інститут фізичного виховання та спорту

Відповідальний голова науково-методичної ради інституту – Архипов О.А.

1. 1.Підручник "Основна гімнастика". Автори: Арефьєв В.Г., Шегімага В.Ф., Терещенко І.А.

Інститут іноземної філології

Відповідальний голова науково-методичної ради інституту – Клименко Ж.В.

1. 1.Навчальний посібник "Англійська мова" для студентів І-ІІ курсів Інституту політології та права. Автор: Дишлева С.М.
  2. 2.Навчально-методичний посібник "Самостійні та контрольні роботи з української мови для третього класу", варіанти 1-2. Автори: Чабайовська М.І., Омельченко Н.М. (Гриф Міністерства освіти і науки, молоді та спорту та України)
  3. 3.Навчально-методичний посібник "Самостійні та контрольні роботи з української мови для четвертого класу", варіанти 1-2. Автори: Чабайовська М.І., Омельченко Н.М. (Гриф Міністерства освіти і науки, молоді та спорту та України)

Інститут мистецтв

Відповідальний голова науково-методичної ради інституту – Гуральник Н.П.

1. 1.Навчально-методичний посібник "Формування художньо-образного мислення студентів у курсі "Методика викладання художньої культури". Автор: Полатайко О.М.
  2. 2.Репертуальний посібник "Даруйте радість людям" (для дітей різного віку і виконавських можливостей). Укладач: Зеленецька І.О.
  3. 3.Репертуальний посібник "Хорові твори українських композиторів". Випуск 2. (для дітей різного віку і виконавських можливостей). Укладач: Зеленецька І.О.
  4. 4.Навчальна програма "Інформаційно-комунікаційні технології в мистецькій освіті". Напрям підготовки 0202 Мистецтво. Укладач: Бордюк О.М.

Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації

Відповідальний голова науково-методичної ради інституту – Дейнега І.І.

1. 1.Навчальний посібник "Методичні основи викладання юридичних дисциплін у вищих навчальних закладах". Автор: Можайкіна О.С.

Інститут природничо-географічної освіти та екології

Відповідальний голова науково-методичної ради інституту – Обозний В.В.

1. 1.Навчальний посібник "Англійська мова за професійним спрямуванням для студентів природничих спеціальностей". Автори: Запара В.М., Рудницька К.М.
  2. 2.Навчальний посібник "Тестові завдання з органічної хімії" для студентів спеціальності 6.040101 Хімія* вищих педагогічних закладів освіти. Автори: Толмачова В.С., Ковтун О.М., Іщенко А.А., Сковрунська Т.П., Макаренко О.Л. (Гриф Міністерства освіти і науки, молоді та спорту та України)

Інститут гуманітарно-технічної освіти

Відповідальний голова науково-методичної ради інституту – Гуменюк Т.Б.

1. 1.Навчально-методичний посібник "Практикум з експлуатації інформаційної техніки. Частина І.". Автори: Слабошевська Т.М., Смекалін І.М., Яшанов С.М.
  2. 2.Навчально-методичний посібник "Німецька мова" для вступників до магістратури зі спеціальностей 8.01010301 Технологічна освіта (за профілем), 8.02020701 Дизайн, 8.02020501 Образотворче мистецтво. Автори: Петько Л.В., Гребінник Л.В., Оліфіренко Т.О. (Гриф Міністерства освіти і науки, молоді та спорту та України)

Інститут політології та права

Відповідальний голова науково-методичної ради інституту – Булда А.А.

1. Навчально-методичний комплекс дисципліни "Економічний аналіз". Укладач: Хом'яков Л.К.

Інститут соціології, психології та управління

Відповідальний голова науково-методичної ради інституту – Чугаєвський В.Г.

1. Методичні рекомендації "Курсова робота з психології". Автор: Булах І.П.
  2. Дистанційний курс «Аудит і оцінювання управлінської діяльності». Автор: Нестерова М.О.
  3. Дистанційний курс «Керівник навчальним закладом». Автор: Крохмаль Н.В.
  4. Дистанційний курс «Освітні технології». Автор: Михайліченко М.В.
  5. Дистанційний курс «Техніка управлінської діяльності». Автор: Михайліченко М.В.
  6. 6.Дистанційний курс «Управління змістом робіт». Автор: Мірошниченко С.А.
  7. 7.Дистанційний курс «Управління інформаційними зв’язками». Автор: Чепуренко Я.О.
  8. 8.Дистанційний курс «Управлінське консультування». Автор: Слепцов А.І.
  9. 9.Дистанційний курс «Проектування організацій». Автор: Аверіна О.І.
  10. 10.Дистанційний курс «Європейський Союз та політика європейської інтеграції». Автори: Лавриненко В.Г., Аверіна О.І.
  11. 11.Навчальний посібник "Консультативна психологія". Автори: Булах І.С., Бушай І.М., Кузьменко В.У., Помиткін Е.О., Алєксєєва Ю.А., Бігун Н.І., Волошина В.В., Гоголь О.В., Кашпур Ю.М., Лисенко І.М., Помиткіна Л.В., Рось Л.М., Смольнікова Г.В., Хомич Г.В., Лупійко Л.В., Співак Д.М. (Гриф Міністерства освіти і науки, молоді та спорту та України)

Інститут філософської освіти і науки

Відповідальний голова науково-методичної ради інституту – Мозкова Н.Г.

1. 1.Навчальна програма "Психологія художньої творчості". Напрям підготовки 0202 Мистецтво. Укладач: Козачук С.А.

Інститут педагогіки і психології

Відповідальний голова науково-методичної ради інституту – Шапошнікова І.М.

1. 1.Дистанційний курс «Іноземна мова – «Another LanguageAnother Culture» для студентів Інституту педагогіки та психології». Автори: Гудій С.О., Махінов В.М.