Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Запрошуємо студентів на роботу в дитячі оздоровчі табори

Запрошуємо студентів на роботу в дитячі оздоровчі табори

Шановні студенти-драгоманівці! Ви маєте унікальну можливість випробувати свої педагогічні здібності, майстерність, творчість та креативність. Відділ практичної підготовки запрошує вас приєднатися до рядів вожатих (педагогів-організаторів) для роботи в літніх дитячих оздоровчих таборах.

Літо-2019 для вас стане незабутнім, яскравим та сповненим дитячої любові, якщо ви завітаєте до партнерів Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова:

• Дитячого позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Променистий» МВС України, який розташований в Київській області, м. Буча;
  • Позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Романтик», який розташований в Херсонській області, м. Скадовськ;
  • Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Юний романтик», який розташований в м. Одеса;
  • Дитячого закладу санаторного типу «Верховина», який розташований в Івано-Франківській області, смт. Верховина;
  • Курортне об’єднання «Сонячний берег», який розташований в Одеській області, смт. Сергіївка;
  • Дитячий оздоровчий табір «Чайка» , який розташований в Одеській області, смт. Сергіївка.

10 квітня 2019 року розпочинає роботу Школа вожатих. Запрошуємо вожатих з досвідом та новачків. Засідання школи відбуватимуться щосереди о 16.00 в ауд. 21 Центрального корпусу.

Ми чекаємо на Вас!

Відділ практичної підготовки