Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Запрошуємо на Ярмарок вакансій 2019

Запрошуємо на Ярмарок вакансій 2019

НПУ імені М.П. Драгоманова дбає про своїх випускників, а тому щороку навесні проводить Ярмарок вакансій, де кожен студент (уже майже випускник) має можливість познайомитися з потенційними роботодавцями – представниками різних компаній, невимушено поспілкуватися та почути відповіді на всі свої запитання, дізнатись про умови працевлаштування і, можливо, знайти роботу своєї мрії.

Цього року ми проводимо цей захід 21 травня. Початок об 11.00. Приходь у дворик центрального корпусу університету. Не пропусти такої нагоди та реалізуй свої можливості.

Запрошені потенційні роботодавці для педагогічних та непедагогічних спеціальностей чекатимуть саме на тебе – креативного, цілеспрямованого та перспективного молодого фахівця. Зокрема:

Потенційні роботодавці:
1. Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);
2. Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації;
3. Управління освіти Дарницької, Деснянської, Дніпровської, Голосіївської, Оболонської, Печерської, Подільської, Святошинської, Солом’янської, Шевченківської районних державних адміністрацій в місті Києві;
4. Київське вище професійне училище будівництва та дизайну;
5. Оптико-механічний коледж КНУ ім. Т. Шевченка;
6. Коледж мистецтв та дизайну Київського національного університету технологій та дизайну;
7. Київський професійний будівельний ліцей;
8. Київський спортивний ліцей-інтернат;
9. Школа англійської мови «English Prime»;
10. Мережа дитячих садочків «Країна дитинства»;
11. Центр науково-технічної творчості молоді.

Потенційні роботодавці для непедагогічних спеціальностей:
1. Урядовий контактний центр;
2. Центр «Перспектива»;
3. Міжнародна страхова компанія PZU;
4. ТОВ «RoboUA»;
5. Компанія DexDigital;
6. ТОВ «Аерохендлінг»;
7. Київський молодіжний центр;
8. Платформа Bsitter;
9. Альфа Банк;
10. БІІР Україна;
11. ТММ Еxspress;
12. CreditKassa;
13. Укртелеком;
14. ТОВ «Нова почта»;
15. Торгівельна мережа «Сільпо».