Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Визначено четвертих володарів Кубка спортивно-інтелектуальної гри «Profsport»

Визначено четвертих володарів Кубка спортивно-інтелектуальної гри «Profsport»

17–19 травня 2019 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова вже вчетверте пройшла спортивно-інтелектуальна гра «Profsport». Участь у змаганнях взяли 17 команд, із яких вперше було 3 команди з інших університетів (Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського», Державного університету інфраструктури та технологій, Київського національного університету будівництва й архітектури.

profsport 3Учасники мали нагоду взяти участь у різноманітних квестах, кожен із яких включав етапи на перевірку фізичних та інтелектуальних можливостей команд: нічний квест традиційно особливий своєю атмосферністю й тим, що учасники вперше пізнають територію, змагаючись у темряві, шукаючи етапи за вогнищем. Великі денні туристичні змагання – це своєрідна перевірка команд на витривалість, а останній квест додав ще й інтриги, адже команди мали звільнити одного зі своїх учасників.

profsport 1

Окрім того, було кілька додаткових завдань, зокрема відеовізитка та облаштування табору, де треба було проявити креативність.

profsport 2

Переможцями змагань стала команда факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка «Тріумфатори». Назву таку вони обрали недаремно, адже їхній шлях до першого місця справді був тріумфальним. Хоча самі учасники кажуть, що для них перемога стала повною несподіванкою.

profsport zast

Вітаємо переможців, бажаємо їм наснаги на нові звершення, а також чекаємо на наступних змаганнях, адже саме «Тріумфаторам» буде надано право запалити вогонь на відкритті п’ятого ювілейного «Profsport».

profsport 4

Організатори висловлюють щиру подяку кожному, хто творив історію нашого проекту разом з ними, дякують учасникам, спонсорам та, звісно ж, адміністрації університету за всебічну підтримку та сприяння проведенню змагань.  Далі буде…

Організатори «Profsport»

(Яна Плотніцька)