Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальне забезпечення (Соціальна допомога)»!

У кінці березня 2019 року кафедрою соціальної політики факультету соціально-економічної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальне забезпечення (Соціальна допомога)».

До участі в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади свої заявки подали двадцять один учасник від семи закладів вищої освіти (Національного університету «Львівська політехніка», Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Київського університету імені Бориса Грінченка, Інституту людини, Тернопільського національного економічного університету, Рівненського державного гуманітарного університету, Черкаського державного технологічного університету та Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова).

Обдаровані студенти змагалися у теоретичних знаннях з теорії соціальної допомоги (тестові завдання та розв’язання ситуаційного завдання) та в практичних навичках розробки і реалізації соціальних проектів (розробка інформаційного буклету та захист соціального проекту).

За результатами чотирьох турів  переможцями  ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальне забезпечення (Соціальна допомога)» перемогу отримали:

І місце – Деревенчук Оксана Василівна, студентка 4-го курсу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;

ІІ місце – Зібровський Андрій Олександрович, студент 4-го курсу Тернопільського національного економічного університету;

ІІІ місце – Пархоменко Дар’я Юріївна, студентка 3-го курсу Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

olimp 2

Вітаємо з перемогою, бажаємо подальших наукових успіхів!