Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Випуск студентів-активістів НПУ імені М.П. Драгоманова

Випуск студентів-активістів НПУ імені М.П. Драгоманова

Вітаємо кращих активістів-драгоманівців у громадській, освітній, науковій, мистецькій та спортивній діяльності з завершенням навчання та довгоочікуваним випуском!

vypusk akt 1

vypusk akt 2

vypusk akt 3

vypusk akt 4

vypusk akt 5

Урочистий концерт відбувся 20 червня 2019 року у студентському дворику, де випускники отримав заслужену нагороди та відзнаки з рук своїх очільників – ректора університету Віктора Андрущенка, проректора з навчально-методичної роботи гуманітарних факультетів Ігоря Вєтрова, проректора з наукової роботи Григорія Торбіна, керівниці Центру культури і мистецтв Ірини Савченко та голови Профспілкової організації студентів Станіслава Цибіна. Привітав випускників і голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь.

vypusk 8

vypusk 9