Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Успіхи та виклики децентралізації в Україні

Успіхи та виклики децентралізації в Україні

lectorij   Факультет політології та права запрошує всіх, кому цікаво дізнатись експертну оцінку актуальної реформи місцевого самоврядування, відвідати відкриту лекцію Політико-правового лекторію на тему: «Успіхи та виклики децентралізації в Україні».

Захід відбудеться 12 грудня 2018 року о 9:30 в ауд.340 центрального корпусу НПУ імені М.П.Драгоманова.

Формат заходу: виступи спікерів до 10-15 хв., далі – відповіді на запитання від слухачів та колег-доповідачів.

Спікери:

Дмитро Гаврилюк, кандидат політичних наук, доцент кафедри політичних наук;

Геннадій Кривошея, народний депутат України 8 скликання.

Головні питання дискусії: Якими є головні здобутки реформи місцевого самоврядування з 2014 року? Що заважає і що може сприяти ефективній розбудові системи місцевого самоврядування? Хто відповідальний за поступ децентралізації в Україні?

Інформаційний супровід: видання «Слово Громади».