Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Школа соціального лідерства у НПП «Синевир»

Школа соціального лідерства у НПП «Синевир»

Захоплююче знайомство з національним природним парком «Синевир» та еколого-освітні екскурсії до Синевирського озера і Реабілітаційного центру бурих ведмедів 3 травня 2019 року організували співробітники установи для учасників Школи соціального лідерства Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. З гостями зустрівся директор НПП «Синевир» Микола Дербак, який поспілкувався з молоддю, побажавши студентам впевнено рухатися вперед і досягати вершин на шляху соціального лідерства.

За словами керівника групи, старшого викладача кафедри теорії та технології соціальної роботи соціально-економічної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова Дарії Бибик, метою Школи соціального лідерства є розвиток лідерського потенціалу студентів в умовах неформальної освіти та популяризація студентського лідерського руху.

synevyr 2