Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Розвиток співпраці з Державним університетом штату Нью Йорк в Онеонті

Розвиток співпраці з Державним університетом штату Нью Йорк в Онеонті

НПУ імені М.П. Драгоманова має доволі розгалужену систему співпраці з міжнародними університетами. Важливим аспектом у такій співпраці залишається розробка і реалізація практичних кроків. Одним із таких є нещодавно запроваджена співпраця між НПУ імені М.П.Драгоманова та Державним університетом в штаті Нью Йорк в Онеонті (SUNY Oneonta) в межах програми онлайн академії COIL (спільне міжнародне онлайн навчання). Зокрема, начальник відділу міжнародних зв’язків, доцент кафедри соціальної філософії, філософії освіти та освітньої політики НПУ імені М.П.Драгоманова Тетяна Володимирівна Матусевич та доцент кафедри філософії Державного університету Нью Йорку Акім Кодерман розробили спільний онлайн курс з філософії для студентів НПУ та SUNY Oneonta.