Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / НПУ отримав ще одну нагороду!

НПУ отримав ще одну нагороду!

12 – 13 квітня 2019 року НПУ імені М.П. Драгоманова взяв участь у щорічній Міжнародній виставці «Освіта та кар’єра-2019», де отримав визнання «Лідера вищої освіти України» та був нагороджений Гран-прі у номінації «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу».

vystavka 1

Відвідувачам та гостям виставки університет презентував свої спеціальності, а представники Приймальної комісії надавали вступникам індивідуальні консультації щодо вступу та вичерпні відповіді на запитання щодо навчання, поселення та ін.

vystavka 2

Абітурієнтам нагадуємо, що всю необхідну для вас інформацію можете знайти на сайті університету у підрозділі Абітурієнт 2019 >>>