МІС НПУ 2019

30 травня 2019 року у столичному клубі TAO EVENT HALL відбулось свято студентської краси «Міс НПУ 2019». Студентки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова демонстрували свою красу, талант та розум у традиційних для цього заходу конкурсах. Проте кожна з них показала свої найсильніші переваги саме у творчому конкурсі: учасниці і співали, і читали авторську поезію, і виконували танцювальні номери у різних стилях. Неймовірний вечір, насичений різними емоціями, хвилюванням та радістю. Кожна з дівчат уже є переможницею, оскільки має титул Міс факультету.

mis 1

mis 2

mis 3

mis 5

Вітаємо з перемогою студентку факультету спеціальної та інклюзивної освіти Козуліну Ксенію, яка стала цього року Міс НПУ імені М.П. Драгоманова.

mis 16

mis 6

mis 7

mis 8

mis 10

Також вітаємо студенток факультету історичної освіти Юлію Тищенко та факультету філософії та суспільствознавства Мирославу Соловей зі здобуттям титулу першої та другої Віце-Міс університету 2019!

mis 11

mis 12