Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Лабораторія інтелектуального розвитку в НПУ імені М.П. Драгоманова

Лабораторія інтелектуального розвитку в НПУ імені М.П. Драгоманова

Запрошуємо всіх зацікавлених учнів 5-6 класів м. Києва та області взяти участь у роботі Лабораторії інтелектуального розвитку. Заняття будуть проводитися у формі гуртків з математики, фізики та астрономії, інформатики та роботехніки, де діти отримають цікаві та корисні експериментальні знання.

lab 1

Заняття проводять провідні викладачі, кращі аспіранти та студенти фізико-математичного факультету та факультету інформатики Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Місце: м. Університет, вул. Пирогова, 9.

Час: щосуботи з 26 жовтня 2019 року з 11.00 до 14.00.

Заняття в Лабораторії безкоштовні. Для участі потрібно зареєструватися за посиланням http://bit.ly/33LA94a

lab 2

Пресслужба університету